Angle down Atgal

Mirusio tėčio garbei „Žemaitukas“ Linas rengia labdaros koncertą

Kuris plungiškis nepažinojo kone prieš metus Anapilin iškeliavusio Gintauto Vaitkevičiaus? Greičiausiai tokių Plungėje nėra. Jo sūnus, „Žemaitukų“ grupės narys Linas Vaitkevičius vakar savo socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbė jautrią žinutę, jog Ginto garbei organizuoja labdaros koncertą. Jo metu surinktos aukos bus skirtos sergantiems vėžiu.

„Spalio 13 dieną, 17-18 valandą organizuoju labdaringą koncertą savo tėčio, Gintauto Vaitkevičiaus garbei. Tądien vieneri metai po jo mirties. Jis buvo viešas asmuo, todėl ir renginys viešas. Bandysiu sukviesti visus artimiausius jam žmones. Man svarbu, kad kiekvienas, kuriam buvo svarbus Gintas - galėtų prisidėti. Savo muzika, žodžiais ar tiesiog buvimu tądien. Labdara bus renkama sergantiems vėžiu, tikėtina vaikams. Tai -viena iš jo svajonių! Renginio vieta - Plungė! Informacija apie paminėjimą bus paskelbta viešai“, - rašė Linas Vaitkevičius.

Atlikėjas laukia ir nuotraukų ar vaizdo medžiagos, susijusios su jo tėvu Gintautu.

Žinutė iškart ėmė plisti po socialinį tinklą, informaciją bendrino daugiau nei tūkstantis žmonių, kurie negailėjo gražių žodžių ir šiltų prisiminimų apie G. Vaitkevičių.

Gintautą Vaitkevičių Lietuva pastebėjo per realybės šou "Baras". Vėliau jis dirbo LNK televizijoje. Jis buvo aktyvus Plungės politikos ir visuomenės veikėjas, skambiai vadintas pozityviausiu miesto žmogumi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite