Angle down Atgal

Mirė iš viso septyni koronavirusu užsikrėtę Vilniaus ligoninės pacientai

Koronaviruso židiniu tapusioje Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje iš viso mirė septyni šia infekcija užsikrėtę pacientai, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) teigia pirmadienį dėl situacijos įstaigoje besikreipsiantis į prokuratūrą.

„Iš viso registruoti septyni mirties atvejai. Mirė Vidaus ligų skyriuje hospitalizuoti pacientai. Visi asmenys mirė Santaros klinikose“, – spaudos konferencijoje sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

„Iš viso apie 33 proc. pacientų, susirgusių Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje, mirė“, – pridūrė ji.

Pasak NVSC atstovės šiuo metu išsiųsti raštai Darbo inspekcijai, Akreditavimo tarnybai, ruošiamasi dėl situacijos šioje ligoninėje kreiptis į prokuratūrą.

„Yra rengiamas raštas generalinei prokuratūrai, kuris bus išsiųstas šiandien“, – sakė G. Megelinskienė.

Per savaitgalį čia nustatyti penki nauji užsikrėtimo atvejai. Šiuo metu serga 15 įstaigos darbuotojų ir 21 pacientas iš Vidaus ligų ir Intensyviosios terapijos skyrių.

Yra registruoti devyni su židiniu susiję atvejai.

NVSC praėjusią savaitę nurodė ligoninei skubiai tirti visus savo darbuotojus, taip pat kai kuriuos šios ligoninės medikus apklausė telefonu.

G. Megelinskienės teigimu, su NVSC bendravę medikai teigė, kad dirba keliuose skyriuose, sudaromos pamainos su per dideliu personalo skaičiumi, sakė jaučiantys spaudimą, baimę ir nežinią.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite