Angle down Atgal

Minint tarptautinę vaikų gynimo dieną – akcija „TAIKOS GLĖBYS“

Birželio 1-ąją, Jurbarke, kaip ir daugelyje kitų Lietuvos miestų, vyko akcija „Taikos glėbys“. Tai nauja Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimo tradicija, kurios metu žmonės kviečiami apsikabinti dėl taikios vaikų ateities, siekiama suvienyti įvairaus amžiaus, skirtingų kultūrų ir subkultūrų atstovus, tautines mažumas, skirtingas profesines bendruomenes.

Į Jurbarko kultūros centre vykusią šventę susirinko gausus būrys vaikų, kuriuos žaismingai pasveikino vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. B. Šneiderienė) klounai, gražiausius savo šokius dovanojo Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studijos „Šypsena“ (vad. J. Telišauskienė), liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ (vad. J. Telišauskienė) jaunių grupės, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos vaikų šiuolaikinių šokių grupės „Žmogeliukai“ (vad. L. Žukauskienė) šokėjai. Po kiekvieno šokėjų pasirodymo „vaivorykštukai“ visus vaikučius kvietė į sceną pašokti ir pažaisti įvairius linksmus žaidimus. Renginį vainikavo „Taikos glėbys“, į kurį scenoje susijungė visi dalyviai ir žiūrovai.

Šiandien 19 val. visus vaikučius, mamytes, senelius taip pat kvietėme į Žindaičius. Čia vyko renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Baltais takeliais saulytė bėga“. Krepšinio aikštėje prie Žindaičių skyriaus vaikučių laukė du klounai su kuriais vaikučiai linksmai šėliojo: šoko, žaidė nuotaikingus lauko žaidimus, piešė ant asfalto. Jūsų lauks linksma muzika, estafetės, nuotaikingi žaidimai, piešinių konkursas ant asfalto, O 20 val. dalyvavome akcijoje „Taikos glėbys“, kurios metu visi apsikabino ir palinkėjo, kad visuomet būtų TAIKA.

Vaikų šypsenos – pati geriausia dovana ir didžiausias įvertinimas, o jų šioje šventėje tikrai netrūko, tad dėkojame visiems dalyvavusiems ir laukiame kitų susitikimų!

Jurbarko kultūros centro informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite