Angle down Atgal

Miesto bibliotekos kuria naujas virtualias veiklas

Tebesitęsiant karantino laikotarpiui, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir toliau aktyviai palaiko ryšį su savo skaitytojais. Ne tik konsultuoja, teikia informaciją jiems rūpimais klausimais, bet ir kuria įvairias veiklas, skatinančias kūrybiškumą, vieningumą ir įdomų laisvalaikio leidimą!

Tad jei jau perskaitytos visos namuose esančios popierinės knygos, biblioteka rekomenduoja skaityti e. knygas ar su vaikais paklausyti audio knygų, kurių elektroninėje erdvėje išties yra gausu! Bibliotekos tinklalapyje www.smsvb.lt pateikiami bibliotekininkų mylimiausių knygų penketukai, o visas rekomenduojamas knygas galima rasti ir nemokamai skaityti elektroninėje „Vyturio“ leidyklos bibliotekoje, portale ibiblioteka.lt ar kitose platformose.

O knygų mylėtojai, tikri skaitomanai, neabejingi skaitymui ir geroms knygoms kviečiami prisijungti prie „Virtualaus bibliotekos skaitytojų klubo“ socialiniame tinkle Facebook. Čia taip pat rasite naudingų knygų rekomendacijų bei patys galėsite dalintis mintimis apie knygas su kitais skaitytojų klubo nariais. Siekiant užimti vaikus laisvalaikio metu, biblioteka sukūrė ir smagų iššūkį LEGO ESTAFETĖ. Ši veikla puikiai tinka tiems, kurie turi namuose lego, mėgsta konstruoti, kurti ir mielai dalyvauja iššūkiuose. Norintys išbandyti savo jėgas, bei pakviesti kartu dalyvauti draugus, tą gali padaryti apsilankę bibliotekos paskyroje socialiniame tinkle Facebook.

Ir, žinoma, ne tik šiauliečiai, bet ir visos Lietuvos gyventojai kviečiami dalintis prasmingomis mintimis, savo gyvenimo moto, sentencijomis, kurios įkvepia geriems darbams, iššūkiams, neleidžia liūdėti ir suteikia stiprybės. Juk kiekvienas tikrai turime prasmingą mintį, kuri mus lydį ir gerais, ir sunkiais laikais. Tad biblioteka kviečia tokiomis mintimis dalintis!

Tad kviečiame įsileisti biblioteką į savo namus ir prisijungti prie naujų veiklų, kurios praturtins ir paįvairins visos šeimos laisvalaikį!

Daugiau informacijos apie visas bibliotekos veiklas galite rasti interneto svetainėje www.smsvb.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite