Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

„Metų nusikaltėlis“: degtinę vogęs vilnietis kaip užstatą paliko šortus ir gąsdino praeivius savo lytiniu organu

Vilniaus miesto apylinkės teismas jau įsiteisėjusiu nuosprendžiu išnagrinėjo vieną komiškiausių šių metų bylų – daugybę kartų teistas vilnietis Žygimantas Garbenčius įkliuvo vienoje sostinės parduotuvėje, kai išgėrė degtinės butelį ir pabandė pasišalinti nesusimokėjęs. Įkliuvęs vyras kaip užstatą paliko šortus ir vienomis trumpikėmis išėjo atnešti pinigų, tačiau grįžo apgirtęs, atnešė rožę parduotuvės direktorei ir ėmė siautėti.

Niekur nedirbantis, tačiau prieš tai 10 kartų už smurtą ir grasinimus susidoroti teistas, o administracine tvarka 41 kartą baustas vilnietis teisėsaugai vėl įkliuvo 2018 m. liepos 30 d. vakare. Vilniuje, Kapsų gatvėje vyras eidamas šaligatviu demonstravo praeiviams savo lytinį organą, o vėliau, užėjęs į parduotuvę, spyrė į prekių lentyną, dalį prekių išmėtė rankomis.

Šiais metais prieš teismą stojęs Ž. Garbenčius savo kaltę pripažino visiškai. Vilnietis teigė, kad tądien buvo nepriimtas į darbą parduotuvėje, todėl prigėrė alkoholio, vaikščiojo su trumpikėmis ir triukšmavo.

Vienas iš triukšmadarį mačiusių vairuotojų, bylos duomenimis, teigė pastebėjęs akivaizdžiai neblaivų, svirduliuojantį vyrą, kuris nešėsi rožę, kalbėjosi su savimi, taip pat kelis kartus praeiviams parodė savo lytinį organą.

Tuo tarpu parduotuvės, kurioje siautėjo Ž. Garbenčius, darbuotojai teigė, kad vyras buvo sugautas tuomet, kai parduotuvėje išgėrė 200 gramų degtinės buteliuką, padėjo jį į vietą ir bandė išeiti iš parduotuvės nepastebėtas. Už kasų vyras buvo sustabdytas ir sulaukė pasiūlymo – arba susimoka už išgertą degtinę, arba keliauja į policiją. Ž. Garbenčius prašė policijos nekviesti ir, kaip užstatą palikęs šortus, mobilųjį telefoną ir namų raktus, išėjo, žadėdamas greitai atnešti pinigus.

Tačiau į parduotuvę vilnietis sugrįžo tik po kelių valandų, prieš pat uždarymą, būdamas gerokai apgirtęs. Užuot susimokėjęs, vyras pradėjo reikalauti grąžinti jo daiktus, ėmė kabinėtis prie pirkėjų, paėmęs nugėrė viskio butelį, ėmė mėtyti pomidorus ir kitas prekes.

Ž. Garbenčius į parduotuvę buvo atsinešęs ir rožę, kurią, anot vieno parduotuvės darbuotojo, norėjo įteikti parduotuvės direktorei.

Nors už viešosios tvarkos trikdymą laisvės atėmimo bausmė įprastai neskiriama, teismas atsižvelgė į tai, kad Ž. Garbenčius nusikaltimą padarė būdamas sunkiai apgirtęs, prieš tai buvo teistas dešimt kartų ir yra pripažintas recidyvistu. Teisėjas Jeugenijušas Jaglinskis kaltę pripažinusiam vilniečiui skyrė keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią nuteistajam teks atlikti pataisos namuose.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite