Angle down Atgal

Metų knygos paaugliams rinkimai Palomenės bibliotekoje

Palomenės pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniai dalyvavo dvejose veiklose, skirtose Metų knygai paaugliams rinkti. Pirmoji įvyko dar gruodį, kai su lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Naraškevičiene pravėrėme Palomenės kaimo bibliotekos duris.

Smagu buvo pamokai susirinkti Palomenės kaimo bibliotekoje.
Smagu buvo pamokai susirinkti Palomenės kaimo bibliotekoje.

Tąsyk bibliotekininkė Filomena Gresienė plačiai papasakojo apie visoje Lietuvoje populiarų kasmetinį renginį „Metų knygos rinkimai“, pristatė 4 knygas, kurios pretendavo į geriausios paauglių knygos vardą. Tai lietuvių rašytojų kūriniai „Skiriama Rivai“, „Žalčių karalienė“, „Istorijos skanėstai“, „Sukeistas“. Apžiūrėjome knygų parodėlę, atlikome mokytojos J. Naraškevičienės užduotis, išsirinkome knygas, kurias skaitysime. Iš pirmo žvilgsnio ypač patiko knyga „Skiriama Rivai“... Po mėnesio, perskaitę knygas, lietuvių kalbos ir literatūros pamokai vėl rinkomės bibliotekoje. Pasidalijome mintimis apie perskaitytas knygas. Bibliotekininkė Filomena Gresienė paaiškino, kaip paprasta balsuoti už labiausiai patikusią nominuojamą knygą. Mūsų klasės draugai
internetinėje erdvėje daugiausiai balsavo už knygas „Skiriama Rivai“ ir „Sukeistas“. Kas žino, gal kuri iš šių knygų taps „Metų knyga paaugliams“ ir jos autorius bus apdovanotas knygų mugėje vasario mėnesį? F. Grėsienės nuotr.
Jolita Janiulytė, Gabija Kastanavičiūtė, Samanta Spalvytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite