Angle down Atgal

Metikų trikovės varžybos Indrės Jakubaitytės prizams laimėti

Jau 5 metus kiekvieną rudenį Švėkšnoje vyksta metikų trikovės varžybos, kurioms stipriausiems kiekvienų metų metikų varžybų dalyviams įteikiamos pereinamosios taurės ir medaliai.

Jas įsteigė Indrė Jakubaitytė -„Saulės“ gimnazijos auklėtinė, tris kartus Europos, tris kartus pasaulio lengvosios atletikos čempionatų ir Londono olimpinių žaidynių dalyvė. Jos geriausias rezultatas ieties metime – 63,65m. Jau 14 metų dirba trenere, treniruoja daugiakovininkus, pasaulio ir Europos jaunių ir jaunimo čempionatų dalyvius.

Treniruoja, treniruojasi ir pati mėto ietį bei dalyvauja varžybose. Ir šiemet Lietuvos lengvosios atletikos čempionate pirmavo iki paskutinio metimo. Įdomu, kad netik Indrė ietį mėtė. Ji yra Lietuvos rankų lenkimo čempionė, laimėjo eilę šuolio į aukštį varžybų, o geriausias rezultatas -1,70 m, puikiai žaidė krepšinį.

Šiemet merginų grupėje pereinamąją taurę iškovojo Iveta Bočkutė III g kl., medalius - prizininkės Emilija Andriuškaitė IV g kl. ir Joginta Žiogaitė II g kl.

Vaikinų tarpe trikovėje pirmas buvo Ernestas Grevys III g kl., po jo liko Osvaldas Karpavičius IV g kl. ir Valdas Budrys IV g kl. Jaunučių grupėje geriausius rezultatus pasiekė Domantas Vaidila I g kl. Varžybų prizininkai bus apdovanoti sportinės popietės metu.

Informavo kūno kultūros mokytojas A.Urmulevičius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite