Angle down Atgal

Mes tikrai mylime Lietuvą...

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Norėdami paminėti šią svarbią datą, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė pasitiko aktyviai, linksmai nusiteikę švęsti iki Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio.

Vasario 16-jai skirtą renginį pradėjome iškilmingu minėjimu, kurio tikslas ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, meilę tėvynei, savo kalbai ir jos tarmei. Akis džiugino renginio vedėjų mokytojų Vijolės, Aldonos, Ritos tautiniai drabužiai bei šventiškai pasipuošę vaikai ir visi darbuotojai. Šiais metais mūsų bendruomenės tikslas buvo ateiti į šventę apsirengus tik su tautiniais rūbais. Šventę pradėjome giedodami Lietuvos Valstybės himną. Mokytoja Rita pakvietė pakeliauti po Lietuvą, aplankyti gražiausias, svarbiausias kiekvienam lietuviui vietas. O grįžome vėl į Anykščius, čia juk taip gražu ir gera. O kiek lankytinų vietų ir nuostabių gamtos paminklų turime...

Šventės metu skambėjo lietuvių liaudies dainos. Kiekviena grupė buvo paruošusi ir po lietuvių liaudies šokį. Patys mažiausieji ,,Giliukai“ su mokytojomis Aldona ir Lina šoko „Ridada“. Vyresni „Pelėdžiukai“ sušoko ratelį ,,Šitam dideliam būry“, „Nykštukai“ – dovanojo „Žui žui malūnėlis“. „Bitutės“ nustebino liaudies rateliu „Šokinėkim berniukai“, o patys vyriausieji smagiai sušoko „Pleškutį“. Šventės metu vedančiosios išdalino užduotis, kurias reiks atlikti iki Kovo -11 dienos. Visų laukia renginiai skirti Lietuvių kalbos metams: vieniems reiks vaidinimą inscenizuoti, kitiems pristatyti kaip atsirado Anykščiai, Laimės žiburys, Puntukas, o kam surinkti Anykščių apylinkių vinguriuojančius upelius su jų pavadinimais. Smagaus laiko visiems vėl susitinkant.

O bendruomenės vardu dar kartą nuoširdžiai sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Lai neblėsta siekis kurti tokią nepriklausomą Lietuvą, kurioje augtų drąsūs, žingeidūs, pasitikintys, linksmi vaikai - mūsų Anykščių krašto ateitis.

Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite