Angle down Atgal

Mero komandą papildė mero patarėjas

Nuo spalio 1 dienos darbą Savivaldybėje pradėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės mero patarėjas (toliau – mero patarėjas) – Kazys Kiaulakis. Politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti pakvietė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Nors šios pareigos naujos, K. Kiaulakis nėra naujokas Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Jis aštuonias kadencijas iš eilės buvo išrenkamas Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariu. Tiesa, dėl to, kad savivaldybės tarybos nario pareigos yra nesuderinamos su savivaldybės mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojo pareigomis, šioje kadencijoje jų teko atsisakyti.

Be to, nuo 2013 m. gruodžio mėn. 3 d. iki 2019 metų balandžio šis politikas ėjo atsakingas Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigas.

K. Kiaulakis teigė, jog naujose, atsakingose mero patarėjo pareigose jis sieks padėti savo sukaupta profesine patirtimi ir įgytomis žiniomis tęsti pradėtų darbų įgyvendinimą, naujų planavimą ir strategavimą.

K. Kiaulakis padės ir patars Savivaldybės merui investicijų, strateginio planavimo, daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo), statybos, teritorijų planavimo, statinių naudojimo priežiūros, verslo aplinkos gerinimo, atliekų tvarkymo organizavimo, aplinkosaugos veiklos klausimais. Taip pat padės merui koordinuoti rajono plėtros ir investicijų politiką.

K. Kiaulakis yra baigęs Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar Vilniaus Gedimino technikos universitetas), savo karjerą pradėjo kaip Alytaus statybos tresto Vilkaviškio statybos valdybos meistras, dar po kelerių metų tapo vyr. darbų vykdytoju.

Penkerius metus dirbo Vilkaviškio statybos valdybos viršininku, o 1992 metais įkūrus UAB „Vilkasta“, tapo šios įmonės generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku.

2011 metais, prasidėjus aktyviai politinei karjerai, atsisakė UAB „Vilkasta“ generalinio direktoriaus pareigų ir, iki paskyrimo Mero pavaduotoju, buvo generalinio direktoriaus patarėjas bei valdybos pirmininkas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite