Angle down Atgal

Meras tęsia susitikimus su gyventojais, šiandien – Suginčių seniūnijoje

Šią savaitę meras tarėsi su Giedraičių ir Alantos seniūnijų žmonėmis. Aplankė ūkininkų V. Širono, J. ir A. Banevičių ir bitininko J. Glinskio sodybas, domėjosi Ambraziškių bibliotekos veikla. Susitikime su Ambraziškių ir Žalvarių kaimų gyventojais aptarė kelių priežiūros problemas, apleistų pastatų tvarkymą, eilių pas gydytojus reguliavimo galimybes.

Alantoje su gimnazijos mokytojais diskutavo apie ugdymo plano vykdymo užtikrinimą, atlygio už darbą skirtumus, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo būtinumą ir daugiabučių namų kiemų būklę. Domėjosi medikų darbo sąlygomis Alantos bendrosios praktikos gydytojo kabinete, apsilankė UAB „SBE", susitiko su Alantos ugniagesių komandos vyrais, Laičių, Runionių ir Klabinių kaimų gyventojais. Kiekviename susitikime atsakinėjo žmonėms į jiems rūpimus klausimus, čia pat ieškojo sprendimų, o ne vieną gyventojų įvardintą problemą ėjo pamatyti savo akimis. Viešėdamas Runionyse, gražaus 90-jo jubiliejaus proga pasveikino šio kaimo gyventoją Janiną Radžiūnienę.

Šiandien, spalio 3-ąją, meras Saulius Jauneika lankosi Suginčių seniūnijoje. Numatyti susitikimai ir diskusijos su mokytojais, ūkininkais, seniūnaičiais, bendruomenių atstovais, gyventojais. Bendri susitikimai vyks 16.00 val. Sidabrinių bendruomenės centre ir 18.00 val. Suginčių bibliotekoje.

Ateinančią savaitę planuojami susitikimai:

Spalio 7 d., pirmadienį
15.00 Alantos technologijos ir verslo mokykloje
17.00 Alantos gimnazijos salėje
Spalio 8 d., antradienį
17.30 Toliejų bendruomenės salėje
Spalio 9 d. trečiadienį
16.00 Dubingių bendruomenės centre
Spalio 10 d., ketvirtadienį
16.00 Verbiškių bendruomenės centre
18.00 Skudutiškio bendruomenės centre

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite