Angle down Atgal

Meras Saulius Margis: Pakruojo rajone lankėsi koronavirusu užsikrėtęs asmuo, jis turėjo sąlytį su šeimos narėmis

Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis socialiniuose tinkluose pasidalino informacija, jog rajone lankėsi koronavirusu užsikrėtęs asmuo. Tai – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas, jis kontaktavo su šeimos narėmis.

„Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie COVID-19 užsikrėtusį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorių Joną Sakalauską pranešu, kad šis asmuo praėjusį trečiadienį (rugpjūčio 5 d.) lankėsi Noreikonių kaime. J. Sakalauskas kontaktavo su savo šeimos narėmis, kurios rugpjūčio 3–9 dienomis organizavo virvelinės keramikos renginius. Šiuose renginiuose dalyvavo būrys mūsų rajono vaikų, kurie turėjo kontaktą su J. Sakalausko artimaisiais“, – rašoma S. Margio pranešime.

J. Sakalausko artimosios saviizoliuojasi, joms COVID-19 šiuo metu nėra nustatytas.

Meras tėvų, kurių vaikai dalyvavo virvelinės keramikos renginiuose ir kontaktavo su renginio organizatorėmis, prašo stebėti savo bei vaikų sveikatos būklę, vengti viešų renginių, dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis visų higienos nurodymų, nelankyti vyresnio amžiaus žmonių.

„Kol J. Sakalausko artimosioms nėra diagnozuotas COVID-19, 14 dienų saviizoliacija su renginio organizatorėmis bendravusiems asmenims nėra privaloma, tačiau labai tikimės visų gyventojų sąmoningumo ir šios situacijos supratimo“, – rašo S. Margis. 

Pakruojo rajono savivaldybėje patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu atvejų iki šiol nėra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite