Angle down Atgal

Meras kviečia į susitikimus Mindūnų ir Giedraičių seniūnijose

Praėjusią savaitę savivaldybės meras Saulius Jauneika dalyvavo susitikimuose su gyventojais ir aptarė aktualijas Suginčių, Videniškių bei Balninkų seniūnijose, šią savaitę tęsia susitikimus ir  kviečia pasitarti Mindūnų bei Giedraičių seniūnijose.

Spalio 22 d. Mindūnuose meras aplankys verslą kuriantį Tomą Meiliūną, pabuvos Janiškio kaime, Stasio Stonkaus stovyklavietėje prie Siesarčio ežero, susitiks su Mindūnų seniūnijos darbuotojais, seniūnaičiais ir bendruomene.

Nuo 14.30 iki 15.30 val. seniūnijoje priims norinčius susitikti gyventojus.

Spalio 23 d. lankysis Giedraičių seniūnijoje. Kalniškių kaimo sodyboje meras bendraus su Lietuvos zoologu, biomedicinos mokslų daktaru Petru Bluzma, Dienavagių I kaime domėsis, kaip sekasi jaunam besikuriančiam ūkininkui Martynui Moškai.

10.45 val. - 12.00 val. priims seniūnaitijos gyventojus Žalvarių bendruomenės centre, diskutuos su Žalvarių bendruomenės centro atstovais.

14.00-15.00 val. priims Ambraziškių seniūnaitijos gyventojus Ambraziškių bendruomenės centre.

Susitikimuose meras tariasi su gyventojais, seniūnaičiais, bendruomenėmis, verslininkais, įstaigų ir organizacijų žmonėmis. Susitikimų tikslas - įvertinti, kaip pavyko įgyvendinti prieš metus gyventojų išsakytus lūkesčius, savivaldybės finansuotus projektus, vietose išklausyti jų dabartinius rūpesčius, išgirsti pasiūlymus valdžiai, kartu su visais aptarti ir patikslinti prioritetinius darbus. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite