Angle down Atgal

Mėnulio jaunatis sausio 25 dieną: laikas, kai pildysis norai

Sausio 25 d. patekės ypatinga Mėnulio jaunatis, kuri suteiks galimybę naujai pažvelgti į savo gyvenimą ir pareikšti tam tikrus norus. Aišku, galite panorėti, ko tik širdis geidžia. Tačiau, kad ir kokia dosni bus ši sausio jaunatis, ne visi norai išsipildys. Ko geriausia panorėti, atskleis jūsų Zodiako ženklas.

Avinas

Avinui išsipildys norai, susiję su bendravimu. Panorėkite su kuo nors susidraugauti, sutikti naują meilę, užmegzti naujų ryšių, išpopuliarėti socialiniuose tinkluose ir pan.

Jautis

Jaučiui palankiausi norai bus tie, kurie susiję su darbu. Gal trokštate paaukštinimo pareigose ar didesnio atlyginimo? Drąsiai pareikškite šiuos norus.

Dvyniai

Dvyniams jaunatis išpildys norus, susijusius su toliu. Tinka prašyti kelionės, pažinties su užsieniečiu ar pagalbos, mokantis užsienio kalbos. Pildysis visi panašūs norai.

Vėžys

Vėžiui palanku prašyti finansinių dalykų. Trokštate ką nors įsigyti? O gal laimėti loterijoje? Stipriai stipriai panorėkite!

Liūtas

Liūtui patartina kurpti norus apie meilę. Išsipildys visi troškimai, jei jie bus susiję su santuoka, partneryste, bendravimu ir santykių gerinimu.

Mergelė

Mergelei išsipildys visi norai ir palinkėjimai, susiję su sveikata. Palinkėkite sau stiprios sveikatos, daug energijos, pasveikti, atsikratyti ne tik fizinių, bet ir emocinių problemų.

Svarstyklės

Svarstyklėms rekomenduojama pareikšti norus, kurie apima jų pomėgius. Galbūt net pradėti savo verslą. Seksis viskas, kam reikia kūrybiškumo.

Skorpionas

Norite pagražinti savo namą, jį suremontuoti ar nusipirkti naują butą? O gal trokštate šeimos pagausėjimo? Ši Mėnulio jaunatis padės įgyvendinti tokius norus.

Šaulys

Šauliui patartina pagalvoti apie naująsias technologijas ir su jomis susijusius norus. Išsipildys norai įsigyti naują prietaisą.

Ožiaragis

Didžiausia tikimybė, kad išsipildys norai, susiję su pinigais. Norite jų gauti daugiau? Puiku! Reikia naujo pajamų šaltinių? Įdėkite pastangų ir troškimas išsipildys.

Vandenis

Jaunatis bus pati palankiausia Vandeniui. Jei svajojate apie naujus projektus, naujus įsipareigojimus bet kurioje gyvenimo srityje, drąsiai išsakykite savo norą.

Žuvys

Žuvims sėkmingos sritys yra dvasingumas ir ramybė. Norite pailsėti? O galbūt ramiai užbaigti darbus? Susitelkite į tai.

Mėnulio jaunatis sausio 25 d. bus stebuklingas laikas, kai pildysis norai. Nepamirškite bent mintyse jų suformuluoti. Ir neužsiprašykite per daug. Visko neaprėpsite. Tam bus kitas metas.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite