Angle down Atgal

Menų mokykloje diena be mokinių

Mokinių atostogų metu Šiaulių menų mokyklos mokytojai į užsiėmimus sukvietė ne mokinius, o mokinių tėvelius. Kiekvienas atėjo turėdamas vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraujant praleisti vakarą Menų mokykloje.

Pirmą kartą organizuotas renginys kvietė tėvelius ateiti į jų vaikų lankomus užsiėmimus, ir daryti tą patį, kaip ir jų atžalos. Mokinių tėvai džiaugėsi, kad turėjo galimybę sugrįžti į mokyklos laikus ir prisiminti lankytus būrelius, kolektyvus.

Menų mokyklos mokytojai atsakingai ruošėsi visoms veikloms, planavo užsiėmimo temas, ruošė reikalingas priemones, tam, kad tėvai gerai jaustųsi, sugrįžę į mokyklą. Tėveliams buvo pasiūlyti praktiniai užsiėmimai choreografijos, teatro, muzikos, dailės ir technologijų, lipdymo iš molio užsiėmimuose. Buvo smagu matyti, kaip tėvai džiaugiasi pasisekusiu šokio žingsneliu ar nulipdytu darbeliu, pavykusiu sceniniu vaizdeliu ar sugrotais pirmaisiais akordais gitara ir ukulėlė.

Tėveliams buvo smagu dalyvauti šiuolaikinėje neformaliojo ugdymo pamokoje ir patirti, kaip laiką po pamokų leidžia jų vaikai. Dalis tėvų išreiškė pageidavimą, kad tokie užsiėmimai būtų nuolat, prašė mokytojų kurti būtent tėvams skirtas ugdymo programas.

Tikimasi, kad bendradarbiavimas tarp vaikų, tėvų ir mokytojų padės siekti ugdymo tikslų, puoselės bendruomeniškumą ir bus paskata kurti naujus kūrybinius projektus, skirtus tiek tėvams, tiek mokiniams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite