Angle down Atgal

Meilės kristalai: kurį rinktis, kad atvertų širdį, išsaugotų džiaugsmą ir pažadintų aistrą

Artėjant vasario 14-jai, Šv. Valentino dienai, astrominerologai įsimylėjėliams pataria, koks kristalas labiausiai reikalingas skirtingose santykių stadijose.

 

Universalusis rožinis kvarcas

 

Daugeliui žinoma, kad meilės mineralu tradiciškai laikomas ir daugelio yra labai mėgiamas bei populiarus rožinis kvarcas. Jo galia širdžiai pastebėta jau seniai ir, matyt, ne veltui jis daugiau nei šešis tūkstantmečius naudotas gaminant meilės talismanus ir papuošalus. Tai meilės sau, savęs ir situacijos priėmimo akmuo, kuris padeda nurimti ir rasti naujus variantus ar išeitį jau esamuose santykiuose, išspręsti situacijas taip, kad konfliktai nekiltų. Jis veikia švelniai: puoselėja švelnumą ir atveria šaltą širdį. Tad išties rekomenduojama jį turėti toje erdvėje, kur bendraujama (poilsio kampelyje, miegamajame ir pan.). Tuomet ir konfliktų kils mažiau, jie spręsis lengviau.

Pastaruoju metu jį pradėta nešioti norint pritraukti meilę. Tačiau tai labiau meilės sau ir širdies ramybės akmuo. Kad vieniša mergina užsidėjusi rožinio kvarco vėrinį išsyk sutiks svajonių princą ir pataps jo mylimąja – mitas.

Be to, jis toli gražu nėra vienintelis meilės kristalas: juk tai ir potraukis (Venera), ir džiaugsmas (Saulė), ir atsidavimas bei aistra (Marsas), ir pasiaukojimas (Neptūnas).

Rožinis kvarcas. Dangaus kanceliarija nuotr.
Rožinis kvarcas. Dangaus kanceliarija nuotr.

Partnerio paieška

Tuomet, kai konkretaus partnerio dar nėra, meilės objekto paieškoms išties tinka rožinis kvarcas, nes jis leidžia geriau suvokti save, įsigilinti, kokio partnerio norisi, pastebėti ir atpažinti jį aplinkoje. Tačiau tam tikslui dar stipriau už rožinį kvarcą pasitarnauja rožinis agatas, o ypač marganitas ir rodochrozitas, kurie iš jau esamų variantų padeda išsirinkti tinkamiausią. Jie įjungia vidinį filtrą, padeda nustatyti simpatijas - antipatijas ir atpažinti savus kriterijus, o ne visuomenės primestus. Visi šie mineralai priskiriami Venerai, kuri moka rinktis „patinka - nepatinka“.

Pasimatymų periodas

Naujų santykių ar bendro gyvenimo pradžioje jau vien rožinių mineralų nebepakanka. Nes reikia vienas kitam prisitaikyti prie išryškėjančių skirtumų, kai kur nusileisti, tačiau neprarandant savęs ir nepasiduodant vien partnerio reikalavimams. Nesusikurti toksiškų santykių modelio ir išsaugoti sveiką egoizmą padės citrinas. Todėl šioje stadijoje rožinių ir geltonų mineralų derinys pasitarnaus tam, kad kasdienybės rutinoje nedingtų džiaugsmas, o nusistovėtų abipusiai komfortiški santykiai, kai abu partneriai įdeda ir gauna bemaž vienodai.

 

Citrinas
Citrinas

Situacijose, kai partnerio apsisprendimas svyruoja (jis tai priartėja, tai atitolsta), jį pritraukti padės paslaptingasis rutilo kvarcas, ne veltui romantiškai vadinamas „Veneros plaukais“ ar „Amūro strėlėmis“.

Žodžiu, kai „rožinių akinių“ nebekanka, o reikia dar ir „auksinių rėmelių“, pasitelkiame Saulės mineralus.

Esami santykiai

Kai pora kartu jau ilgesnį laiką ar išgyvena išbandymų periodus (po 2, 7, kad ir po 15 metų) santykius išsaugoti padeda kuncitas. Jis padeda priimti vienas kito trūkumus, atleisti klaidas, pamiršti nuoskaudas, paleisti praeitį ir suartėti. Jo stipri vibracija geba išskaidyti nusivylimo jausmą ir leidžia viską pradėti iš naujo. Todėl skaidriai rausvas alyvinio atspalvio kuncitas laikomas tyros besąlygiškos meilės akmeniu. Tai Veneros švelnumo, Mėnulio jautrumo ir Neptūno atsidavimo mišinys.

 

Brandūs santykiai

Kai poroje aistra jau prislopusi, santykiai perėję į pripratimo ir rūpesčio stadiją, kartu išgyventos krizės, o gal net išdavystės, geriausias brandžios meilės akmuo – granatas. Jis padeda pakelti santykius į kitą lygmenį, ne tik išsaugoti, kad jie tęstųsi iš inercijos, bet ir padeda atgaivinti ir palaikyti kūnišką aistrą. Marso ir Saturno prigimtį turintis akmuo sutelkia porą kartu siekti bendrų tikslų, stabilizuoja santykius.

Tačiau reikia žinoti, kad tai labai stiprus jėgos ir valdžios akmuo. Jei kuris nors poroje labai valdingas, o tarpusavio supratimo – jokio, tai energijos perteklius sukels ne aistrą, o tik stresą ir kraujospūdį.

Granato vėrinys
Granato vėrinys

Priklausomai nuo situacijos (nuo to, ko reikia santykiams) kaip meilės akmenys gali pasitarnauti ir karneolis, serdolikas, raudonas jaspis, nefritas, malachitas, avantiūrinas, ametistas, kartais ir perlai, koralas, amonitas ar kriauklės ir kt.

Svarbus astrominerologo patarimas: jei norite, kad akmuo padėtų, pirma, jis turi būti natūralus (nekaitintas, nedažytas, nepaveiktas radiacijos), antra, švarus (patartina jį valyti), trečia, mineralo šeimininkas su akmeniu turi susidraugauti. Nuolat nešioti sąlytyje su oda rekomenduojama tik asmeniškai tam žmogui tinkančius akmenis. Kiti tiesiog gali būti erdvėje, kur irgi puikiai atliks savo darbą: namuose, biure, ant darbo ar mokymosi stalo ir tik nedaugelis jų miegamajame.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite