Angle down Atgal

„McDonald's“ restorane – higienos normų pažeidimai ir pelių išmatos

Populiarus greito maisto restoranas „McDonald's“ rytų Londone buvo uždarytas po to, kai virtuvėje užfiksuota virtinė higienos normų pažeidimų, tarp jų ir graužikų invazija bei išmatos aplink maisto produktus.

Restorano Leytonstone klientams per pačius pietus buvo liepta nedelsiant nustoti valgyti ir palikti patalpas dėl grubių higienos normų pažeidimų. Galima tik įsivaizduoti, kaip turėjo jaustis tuo metu maistą nieko neįtardami valgę žmonės.

Tarybos pareigūnai, išnagrinėję gautą skundą, spalio 15 dieną, patikrinimo metu rado pelių išmatų visoje virtuvėje ir negyvą pelę sandėliavimo spintelėje. Be išmatų, kitose restorano vietose ant virtuvės grindų jie aptiko įvairių maisto likučių, tarp jų ir šoninės, kuri dedama į kai kuriuos mėsainius, juostelę. Kas žino, gal ši šoninė tiesiai nuo grindų būtų atsidūrusi kažkieno maiste.

Londono Temzės magistrų teismas nurodė restoranui užsidaryti, kol bus pašalintas pavojus visuomenei. „McDonald's“ šio įsakymo neginčijo, pripažino savo kaltę ir bendradarbiauja su tarnybomis. Tiesa, kada restoranas vėl galės atverti duris kol kas neatskleidžiama.

Tai pirmas toks incidentas nuo 2016 m., kai buvo uždarytas filialas Liverpulyje, kuomet darbuotojai patalpose rado negyvų pelių. Tarybos narys Clyde'as Loakesas, atsakingas už maitinimo įstaigų higienos klausimus miestelyje, sakė: „Mes labai rimtai vertiname visus skundus dėl higienos, nesvarbu, didelis ar mažas verslas. Klientai turi teisę valgyti saugiai, o mes nedvejodami imsimės veiksmų, jei įmonės nevykdys savo įsipareigojimų. Žinome, kad „McDonald's“ higienai užtikrinti skiria pakankamai daug dėmesio, todėl tokie atvejai tokie reti“, – kalbėjo jis.

Pelės nešioja įvairias ligas, kurios gali sukelti didelį pavojų žmogaus sveikatai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite