Angle down Atgal

Mažojo piršto dydis gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę

Rankos yra nepakeičiama kūno dalis. Su jų pagalba kasdien darome tūkstantį dalykų, bendraujame, susipažįstame, plojame, grojame įvairiais muzikos instrumentais, sportuojame ir panašiai. Nenuostabu, kad yra posakis, jei negalime išsiversti be kažko – „kaip be rankų“. Bet tai toli gražu ne viskas. Žmogaus rankos gali daug pasakyti apie jo charakterį. Sužinokite, kaip mažojo piršto dydis yra susijęs su žmogaus charakteriu!

Atidžiai pažiūrėkite į savo mažąjį pirštą ir aukščiau esančiame paveikslėlyje sužinokite, kokiam tipui jis priklauso: 1, 2 ar 3.

Taigi:

Pirmasis tipas.

Jei mažojo piršto ilgis neviršija pirmojo bevardžio piršto sąnario lygio, tai rodo, kad pirštų šeimininkas yra subalansuotas žmogus. Šis asmuo turi polinkį į tvarką, ramybę ir taiką. Jis nesąmoningai vengia chaoso.

Jis stengiasi, kad kiekvienas daiktas būtų savo vietose, tačiau jis toli gražu nėra pedantas ar nuobodus perfekcionistas. Vienintelis dalykas, kuris gali jį įkvėpti, yra gyvenimo pusiausvyros trūkumas.

Žmogus su tokia delno konfigūracija yra subalansuotas emocinėje, seksualinėje ir intelektualinėje srityje. Jo mintys ramios, sprendimai subalansuoti, nuomonė pagrįsta rimta analize.

Prieš pareikšdamas savo nuomonę, jis viską apgalvos ir atidžiai pasvers. Jo vidinis pasitikėjimas yra gilaus jo asmenybės supratimo rezultatas.

Sveikata

Šio tipo žmonės turi sveiką blužnį ir skrandį. Tačiau yra depresijos tikimybė.

Antrasis tipas.

Mažasis pirštas išsikiša šiek tiek virš pirmojo bevardžio piršto sąnario. Ką tai rodo? Toks asmuo tam tikromis aplinkybėmis visada duoda daugiau nei įmanoma. Tai taikoma tiek profesinei veiklai, tiek asmeniniam gyvenimui, tiek romantiškiems santykiams. Šis žmogus tai daro savo noru, o ne prievarta.

Šio tipo asmeniui galima saugiai patikėti bet kokią paslaptį. Jis žino, kaip taktiškai ir subtiliai tvarkyti jam patikėtą informaciją.

Jis griežtai laikosi savo nuomonės. Ir nelengva jį atkalbėti. Tačiau jis tikisi iš kitų teisingumo. Taip, jis dovanoja žmonėms meilę ir dosnumą savo noru, tačiau vis tiek nori gauti gėrį mainais. Jis to neprašys, bet giliai lauks gerų santykių.

Šios delno savininkas nesąmoningai kreipiasi į tuos, kurie mato jo sielą ir priima tokį, koks jis yra.

Sveikata

Šio tipo žmonės taip pat turi sveiką blužnį ir skrandį. Tačiau nepaneigiamas apsisprendimas gali sukelti stresą.

Trečiasis tipas.

Šią žmonių grupę vienija trumpas mažasis pirštas, nepasiekiantis pirmojo bevardžio piršto sanario. Šios delno ypatybės savininkas yra gana emocingas, jautrus ir pernelyg jautrus skausmui asmuo, kai jį kamuoja tie, kuriais jis pasitiki iki galo.

Šis asmuo nedvejodamas yra pasirengęs atidėti savo reikalus, kad nedelsdamas galėtų kam nors padėti. Jei jis ką nors įsileido į sielą, tada tai yra visam gyvenimui. Bet jei jis išduodamas ar kiti elgiasi priešingai nei yra jo lūkesčiai, tai sukelia jam rimtų skausmų.

Bet toks jautrumas leidžia trečiojo tipo asmeniui gerai suprasti kitų emocijas, atsidurti jų vietoje. Jis suteikia žmonėms savo sielos šilumą, o šios nuostabios savybės traukia visus, kuriems reikia žmoniškumo, rūpestingumo.

Sveikata

Yra virškinimo sutrikimų rizika, todėl verta stebėti savo mitybą ir gerti pakankamai vandens.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite