JP nuotr.
Angle down Atgal

Mažiesiems Panevėžio ligoninės pacientams – gydytojų klounų „Raudonos nosys“ ir „Rotary“ klubo dovanos

Lapkričio 21-oji – Respublikinės Panevėžio ligoninės mažiesiems pacientams išliks įsimintina ilgam. Ilgas ir liūdnokas dienas skyrių palatose dėl įvairių negalavimų priverstiems praleisti vaikams šiandien buvo padovanota dviguba šventė – juos aplankė gydytojų klounų grupės „Raudonos nosys“ narės Klara (aktorė Severina Špakovska) ir Lelija (aktorė Indrė Lencevičiūtė) ir Panevėžio „Rotary“ klubo nariai.

Gydytojai klounai „Raudonos nosys“ neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai reikia: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiosiose mokyklose, reabilitacinį gydymą gaunantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgėlių centruose ir kitur.

Šio kolektyvo nariai humoro pagalba teikia emocinę bei psichosiocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

„Džiugu, kad 2014 m. užsimezgusi nuoširdi Respublikinės Panevėžio ligoninės ir kolektyvo „Raudonos nosys“ draugystė tęsiasi iki šiol. Štai ir šiandien sulaukėme gydytojų klounų Klaros ir Lelijos, kurios lankė sergančius vaikučius palatose, bendravo su jais, su tėveliais, ligoninės personalu – visi buvo pakilios nuotaikos, juokavo, šypsojosi. Vaikų ligų skyrių erdve liejosi gera emocija, nors trumpam leidžianti užmiršti ištikusius laikinus negalavimus“, – kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas.

Šiandien Panevėžio ligoninės Vaikų ligų ir Vaikų traumatologijos-ortopedijos ir chirurgijos skyrius taip pat aplankė ir Panevėžio „Rotarry“ klubo nariai, su šio klubo prezidentu Linu Kakarieka priešakyje.

Panevėžio „Rotary“ klubas per savo gyvavimo laiką yra įgyvendinęs daug visuomenei reikalingų ir naudingų projektų, akcijų. Kubas organizuoja labdaros akciją „Skaityk“, kurios metu lanko vaikų kolektyvus ir jiems dovanoja knygas.

Ne tuščiomis rankomis klubo „Rotary“ nariai atvyko ir į ligoninę – vaikučiams, kurie gydosi, jie padovanojo įvairiausios tematikos knygų ir pastatomą didžiulę lentyną joms sudėti.

Svečius lydėjęs ligoninės direktorius A. Skorupskas nuoširdžiai vaikučių ir ligoninės bendruomenės vardu pasidžiaugė šia puikia akcija, padėkojo klubo nariams už dovanas ir išreiškė viltį, kad tokie ir panašūs renginiai vyks ir ateityje.

http://www.jp.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite