Angle down Atgal

Maždaug 35 procentai Lietuvoje užfiksuotų įvežtinių koronaviruso atvejų – iš Didžiosios Britanijos

Daugiausiai koronavirusu užsikrėtusių asmenų į Lietuvą atvyko iš Didžiosios Britanijos – užfiksuoti 105 atvejai. Iš viso šalyje registruota per 300 įvežtinių atvejų.

„Situacijai Lietuvoje stabilizuojantis ir keičiantis karantino sąlygoms, vis aktualesnis tampa įvežtinių atvejų valdymas. Norėčiau informuoti, kad iki gegužės 10 dienos daugiausiai, apie 35 procentus, patvirtintų COVID-19 atvejų atvyko iš Didžiosios Britanijos, tai yra 105 atvejai“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

„Tuo metu daug kur skelbiama, kad daugiausiai atvejų atvyko iš Šiaurės Italijos. Vis tik Lietuvos atveju tai nepasitvirtino galbūt todėl, kad daug tautiečių gyvena Didžiojoje Britanijoje“, – pridūrė ji.

R. Lingienės teigimu, 31 asmuo koronavirusu susirgo po kelionės Austrijoje, 15 asmenų susirgo grįžę iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Iki šios dienos Lietuvoje registruota per 300 įvežtinių atvejų, daugiausia atvykusių asmenų susirgo Vilniaus ir Kauno srityse.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite