Iš kairės: Kipras Braukyla, Sandra Macijauskaitė, Brigita Sokaitė, Vaidas Macijauskas. A. Uldinsko archyvo nuotr.
Angle down Atgal

„Matmintinio“ čempionate – mūsiškių pergalės

Šalies ,,Matmintinio“ finale puikiai pasirodė mūsų rajono moksleiviai.

Finalas buvo surengtas Kauno Vytauto Didžiojo universitete. Jame dalyvavo didelis būrys rajono moksleivių: Arminas Kirlys ir Lauras Lesvinčiūnas (Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“), Dovydas Speičys, Emilis ir Eva Kačinskai (Juozo Tūbelio progimnazija), Mantas Kiseliovas (Juodupės gimnazija), Vakaris Šilys, Kazimieras Pčiolinas, Mantvydas Indriūnas, Herkus Kišūnas (Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys), Sandra Macijauskaitė, Brigita Sokaitė, Meda ir Kipras Braukylai, Rimantė Mičelytė (Kamajų Antano Strazdo gimnazija). Vaidas Macijauskas, Ugnė Kolosovaitė (Vilniaus universitetas) ir Martynas Lukošiūnas (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) rungėsi suaugusiųjų grupėje.

Visi mokiniai pagerino asmeninius rezultatus – iškovojo šešias prizines vietas. Tai trečdalis visų prizinių vietų.

Pirmąsias vietas užėmė S. Macijauskaitė ir V. Macijauskas, antrąsias – B. Sokaitė, M. Lukošiūnas ir U. Kolosovaitė, trečiąsias – K. Braukyla ir H. Kišūnas.

Į pasaulio čempionatą vyks devyni rajono atstovai.

Moksleiviai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja UAB „Rokvesta“ ir jos vadovui Algirdui Kazinavičiui bei Rokiškio mėsinei ir jos vadovui Vidmantui Kanopai už pagalbą rengiant Lietuvos ,,Matmintinio“ čempionatą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite