Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Masturbatoriai: ką reikia žinoti, jei nuspręsite išbandyti

Apie masturbaciją neabejotinai daugelis yra daugiau ar mažiau girdėję. Nors pozicijų vyrauja pačių įvairiausių, mokslininkai vieningai tvirtina, jog tai didelė nauda ir kūnui, ir sielai. Kokybiškas masturbatorius padės akimirksniu atsipalaiduoti, pamiršti slegiančias problemas, jis efektyviai pašalins įtampą, o svarbiausia – suteiks pasakišką malonumą! Šįkart pakalbėkime apie vyrams skirtus masturbatorius: kokie jei gali būti ir kaip išsirinkti geriausią?

Masturbatorių tipai: kokie jie?

Rinkoje daugiausia rasite trijų tipų vyrams skirtus masturbatorius: vibruojančius, kompaktiškus ir labai tikroviškus. Štai pastarieji sulaukia bene daugiausia stipriosios lyties atstovų dėmesio, mat jie atrodo itin realistiškai – tobulai imituoja moters burną, vaginą ar analinę angą. Prie to prisideda ne tik itin tikslus dizainas, tačiau ir gamybai naudojamos medžiagos. Šie vibratoriai pelno labai daug vyrų simpatijų ir dovanoja aštrius pojūčius.

Vibruojantys masturbatoriai, kaip sako pats pavadinimas, turi mechanizmą, leidžiantį mėgautis maloniomis vibracijomis, dovanojančiomis įspūdingų potyrių. Kelis vibracijos intensyvumo lygius turintys masturbatoriai suteiks dar daugiau galimybių naudotojams.

Kompaktišką masturbatorių nesunku atskirti nuo kitų, nes jis išsiskiria savo dydžiu. Labai ergonomiškas, nedidelis, tačiau funkcionalus daikčiukas lengvai tilps rankoje, jį galėsite kartu pasiimti į keliones, trumpesnes ar ilgesnes išvykas.

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo masturbatorių norite rinktis, atkreipkite dėmesį į stimuliuojančius kanalus. Tokius turi el. parduotuvės Cupid.lt asortimento prekės. Stimuliacijos funkciją atliekantys kanalai dengti įvairiais iškilumais, kiekvienam įsiskverbimui suteikiančiais neapsakomą malonumą, pikantiškumą ir jaudulį.

 Kaip išsirinkti masturbatorių?

Nors kiekvienas prietaisas suteiks malonumą, tačiau visada verta apsvarstyti skirtingus kriterijus ir atrasti tą Tobuląjį malonumų šaltinį. Tad pirmiausia nuspręskite, kokio tipo masturbatoriaus norite: itin realistiškai atvaizduojančio moters intymiąsias vietas, turinčio vibracijos funkciją ar mini prietaiso, kuris lengvai pasislėps kelioniniame krepšyje.

Kitas svarbus aspektas – medžiagos, iš kurių masturbatorius pagamintas. Tai tiesiogiai susiję su Jūsų sveikata, todėl rinkitės atsakingai. Nesusigundykite įtartinai žema gaminio kaina, kuri neretai būna kokybės sąskaita. Puikus pasirinkimas būtų masturbatorius iš TPE gumos, išsiskiriančios maksimaliu glotnumu, švelnumu ir minkštumu, todėl galite neabejoti, kad toks masturbatorius dovanos itin realistiškus pojūčius. Būtina pažymėti, kad TPE guma neturi jokių minkštiklių, vadinamų ftalatų, ji yra bekvapė ir visiškai saugi Jūsų kūnui.

Jei svarstote, kokio dydžio masturbatorių rinktis, tai turime gerų žinių – dydžio kriterijus nėra svarbus, nes žaisliukai iš kokybiškos TPE gumos pasižymi puikiu tamprumu, tad lengvai prisitaikys prie skirtingo dydžio penių.

 Iš ko pagaminti masturbatoriai?

Kaip jau minėjome, geriausias pasirinkimas bus masturbatorius, pagamintas ir kokybiškos ir saugios TPE gumos. Jos gamybai pritaikomos modernios technologijos. Dėl savo charakteristikų toks žaisliukas suteiks itin tikroviškus prisilietimus, o vizualiai yra nepriekaištingai panašus į natūralią kūno odą.

Kalbant apie TPE gumos privalumus ir išskirtinumą, verta paminėti, jog ši medžiaga yra atspari UV spinduliams, ji tobulai dera su oda, nedirgina, nealergizuoja, itin sparčiai prisitaiko prie kūno temperatūros. Ši guma maloniai nustebins elastingumu, glotnumu.

 Ką reikia žinoti apie masturbatorių priežiūrą?

Puiku tai, kad šis daikčiukas nereikalaus kažkokios specialios priežiūros ar daug Jūsų laiko tam. Tiesiog po kiekvieno naudojimo jį nuplaukite po šilto vandens srove. Plaukite tiek išorę, tiek vidų. Naudokite muilą arba rinkitės specialius sekso žaisliukams valyti skirtus valiklius. Nuplovę palikite išdžiūti. Jei plausite vibruojantį masturbatorių, vadovaukitės gamintojo rekomendacijomis. Dėl tobulo TPE gumos minkštumo po kiekvieno valymo labai svarbu masturbatorių padengti specialia pudra, skirta sekso žaisliukams – tai leis išsaugoti jo glotnumą bei kokybę ir pirmines savybes.

 Ir nepamirškite, kad šis žaisliukas tiks ne tik solo malonumui – jį galite naudoti ir aistringiems žaidimams su antrąja puse!

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite