Angle down Atgal

Marijampolės „Vaivorykštės“ darželyje – gerumo metas

Gruodžio mėnesį Marijampolės „Vaivorykštės“ darželyje buvo organizuojama kalėdinė gerumo akcija „Iš širdies į širdį“, kurios iniciatorė ir organizatorė buvo socialinė pedagogė Diana Grabauskė.

Gerumo akcijos tikslas – dalintis gerumu ir padėti sukurti šventę sunkiau gyvenantiems vaikams ir jų šeimoms. Aktyviai į akciją įsitraukė visa darželio bendruomenė, ypač geranoriški šiais metais buvo vaikučių tėveliai, noriai prisidėję gausiomis dovanomis.

Darželio direktorė Regina Kaleinikienė ir socialinė pedagogė D. Grabauskė vyko į paramos šeimai padalinį Igliaukos seniūnijoje, kur vaikučiams ir jų šeimoms perdavė akcijos metu gautas dovanėles.

Priešmokyklinio ugdymo „Darbščiųjų bitučių“ ir „Spalviukų“ grupių vaikučiai drauge su grupių mokytojomis Aušra Žaliauskiene, Virginija Šidlauskiene ir Diana Donauskiene gamino kalėdinius atvirukus seneliams. Mokytojos su socialine pedagoge D. Grabauske lankėsi Marijampolės socialinės globos padalinyje ir davė startą šventinių renginių pradžiai. Mažieji piemenėliai dovanojo gyventojams pasirodymą, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, įteikė savo rankomis sukurtus kalėdinius atvirukus. Vaikai lankė sunkiai sergančius ir programėlėje nedalyvavusius senelius, juos sveikino su artėjančiomis šventėmis, dovanojo atvirukus.

Gruodžio 18 d. „Spalviukų“ grupės vaikučiai su grupės mokytoja A. Žaliauskiene ir socialine pedagoge D. Grabauske aplankė ir Marijampolės specialiuosius globos namus. Ugdytiniai gyventojams dovanojo nuostabų pasirodymą ,,Keturi Advento angelai“ ir rankų darbo atvirukus.

Lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite