Angle down Atgal

Marijampolės policija surado automobilį, kuriam paieška prieš porą valandų buvo paskelbta Vokietijoje

Marijampolės apskrities policija birželio 29-ąją gavo informaciją, kad Vokietijoje vogtas „VW Tiguan“ automobilis šiuo metu yra Lietuvoje, Marijampolės mieste.

Ėmęsi operatyvinių veiksmų, policijos pareigūnai Marijampolėje, Gedimino gatvėje, prie prekybos centro esančioje aikštelėje, pastebėjo šį automobilį su vokiškais valstybinio numerio ženklais. Automobilio langai buvo atidaryti, viduje prie vairo sėdėjo asmuo, kuris elgėsi įtartinai – galimai bandė užvesti automobilį. Pareigūnai jį kurį laiką stebėjo. Po keliasdešimties minučių asmuo užvedė automobilį ir bandė išvažiuoti iš aikštelės, tuomet, kaip teigiama Marijampolės apskrities policijos pranešime, iš karto ir buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad tai galimai Rumunijos pilietis, gimęs 1989 m. Atlikus automobilio apžiūrą, viduje ant priekinio keleivio kilimėlio rastos išlaužtos plastmasės nuolaužos, taip pat ties užvedimo spynele ir po ja buvo matyti ištraukti kyšantys laidai. Patikrinus automobilio identifikacinį (VIN) ir valstybinį numerius, nustatyta, kad tą pačią dieną paskelbta šios transporto priemonės paieška.

Rumunijos pilietis suimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite