Angle down Atgal

Marijampolės parodų ir ekspozicijų erdvės – jau atvertos

Marijampolės kultūros centras vakar atvėrė parodų erdves ir laukia lankytojų. Jau veikia ir Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus. Žinoma, lankantis juose privalu laikytis karantino reikalavimų.

Marijampolės kultūros centro pirmame aukšte turite progą susipažinti su egzotiškąja Etiopija. Tai – marijampolietės Luanos Masienės fotografijų paroda „Kasdienybė be civilizacijos grimo“. Autorė tai, ką išvydo ir užfiksavo šalyje, apie kurią daugelis mūsų mažai težinome, žvelgia ir filosofiškai, ir su didele simpatija.

Antrame aukšte veikia paroda „Rankšluosčio likimas“, skirta Tautodailės metams. Kaip sakė Kultūros centro parodų organizatorė Onutė Surdokienė, vienas svarbiausių tikslų – parodyti, kaip lino rankšluostis gyvena tarp mūsų šiandien...

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus lankytojams duris atvėrė irgi šios savaitės pradžioje, antradienį. Lankytojų muziejuje laukiama antradieniais – šeštadieniais: 10–13 val. ir 14–18 val. (13–14 val. bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos).

Muziejaus padaliniai – Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejus bei Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinis muziejus – dirbs taip pat. V. Mykolaičio-Putino muziejus lankytojų laukia pirmadieniais–penktadieniais. Prieš atvykstant į bet kurį muziejų rekomenduojame registruotis iš anksto telefonu arba el. paštu. Kontaktus rasite interneto svetainėje www.marijampolesmuziejus.lt.

Į muziejų priimami tik apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, nebent visi atvykusieji yra vienos šeimos nariai. Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Atvykę į muziejų lankytojai privalo dezinfekuoti rankas, bilietus įsigyti galima tik užėjus po vieną, o ekspozicijose svarbu laikytis saugaus 2 metrų atstumo tarp lankytojų grupių.

Šiuo metu rengiama nauja paroda „Oazė“, kurią lankytojai muziejaus galerijoje galės apžiūrėti jau šią savaitę. Tai paroda apie meną, kuris nepasiduoda nei laikui, nei laikmečiui. Joje bus pristatoma tapybos klasika iš Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rinkinių. Kviečiame visus, išsiilgusius kultūros, pažinimo, istorijų ir artefaktų vėl lankytis muziejuose!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite