Angle down Atgal

Marijampolės LIONS klubas ruošiasi gerumo karavanui

Kasmet pasitinkant didžiąsias metų šventes šv. Kalėdas Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubai dovanoja kalėdinio gerumo akciją ir kalėdinėmis dovanomis bei gražia labdaringa veikla vėl pradžiugina marijampoliečius.

Spalio 14 d. savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas bei Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė susitiko su Marijampolės apskrities LIONS klubo nariais ir aptarė  tradicinės kalėdinės akcijos bei Kalėdinio gerumo karavano, kurio metu išdalinamos Marijampolės ir Norvegijos „liūtų“ suruoštos dovanos, organizavimo galimybes.

„Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubų organizuojama kalėdinio gerumo akcija jau tapo gražia tradicija, nes lankomos šeimos visada pradžiuginamos geradarių dovanomis. Savivaldybės socialiniai darbuotojai padeda surasti šeimas, kurioms labiausiai reikalinga pagalba, daugiausia dėmesio skiriant šeimoms, kuriose auga neįgalūs vaikai. Visada stengiamasi atsižvelgti į šeimų pageidavimus, nupirkti dovanas, kurios būtų naudingos ir laukiamos. Džiaugiamės, kad Marijampolės  apskrities LIONS klubo dėmesys ir pagalba  nuolat skiriama socialinėje srityje dirbančioms savivaldybės nevyriausybinėms organizacijoms, prisidedama prie jų įgyvendinamų projektų. Tikiuosi, kad nežiūrint pandemijos suvaržymų Kalėdinio gerumo karavanas, pripildytas „liūtų“ dovanų, su gražia misija ir šiemet aplankys tvarkingai, tačiau kukliau gyvenančias ar negandų ištiktas, daugiavaikes savivaldybės šeimas ir suteiks kalėdinio džiaugsmo“, – susitikimo metu sakė mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Susitikime Marijampolės apskrities LIONS klubo prezidentas  Gintautas Žilinskas ir nariai Giedrius Šalaševičius, Egidijus Pudžemis ir Gintautas Klevas pristatė, kad tęsiant kalėdinio gerumo misiją,  kalėdinę labdaringą akciją, kurios viena iš priemonių yra Gerumo karavanas, planuojama organizuoti ir šiais metais. Nors Norvegijos LIONS klubų nariai dėl pandemijos galbūt neturės galimybių atvykti į Marijampolę, susitarta, kad būtina tęsti šią gražią tradiciją ir prieškalėdiniu laikotarpiu padėti tiems, kam reikalinga pagalba, dalintis gerumu ir labdaringa veikla prisidėti prie gražesnių marijampoliečių švenčių. Buvo pritarta, kad jeigu leis pandemijos situacija, bendra Marijampolės apskrities ir Bergeno LIONS klubų kalėdinio gerumo akcija bus organizuojama. Planuojama, kad Kalėdų karavanas su dovanomis, kurias paruoš marijampoliečiai ir norvegai, vėl aplankys 50 šeimų 9-iose seniūnijose, Kartų namuose, vaikų dienų centruose be kitose socialinės globos įstaigose, tik atsižvelgiant į  numatytus saugos reikalavimus, dovanos bus perduotos vengiant tiesioginio kontakto.

Susitikimo metu taip pat buvo aptartas Marijampolės LIONS klubo bendradarbiavimas su savivaldybėje veikiančiomis socialines paslaugas teikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir galima veikla, siekiant teikti pagalbą socialiai pažeidžiamiems ar pagalbos reikalingiems žmonėms bei prisidėjimo galimybės prie įgyvendinamų projektų socialinėje srityje. Savivaldybės Tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas pasidžiaugė, kad Marijampolės apskrities LIONS klubo nariai skiria dėmesį socialinėje srityje dirbančioms nevyriausybinėms organizacijoms, ypatingai  dirbančioms su vaikais, nes ši parama labai reikalinga, dalinosi savo patirtimi bei tęsiant tolesnį bendradarbiavimą kvietė ieškoti naujų formų ir galimybių.

Marijampolės apskrities LIONS klube šiuo metu yra 22 nariai. LIONS klubas savo veiklą vykdo visus metus ir padeda įvairioms organizacijoms. Pasauliniu mastu ši organizacija šiuo metu daug dėmesio skiria vaikams, sergantiems cukriniu diabetu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite