Angle down Atgal

Marijampolėje – Lietuvos radiologų suvažiavimas

Lapkričio 8 d. į Marijampolę sugūžėjo radiologai iš visos Lietuvos. Miesto kultūros centre vyko Lietuvos radiologų asociacijos suvažiavimas. Dalyvius su Tarptautine radiologijos diena sveikino mero pavaduotojas Artūras Visockis ir VšĮ Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos vardu, sveikinimo žodį tarė savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis. Jis pasidžiaugė, kad specialistai iš visos Lietuvos semsis žinių Marijampolėje. Pabrėžė, kad tokie susitikimai regionams yra labai svarbūs. „Tai puiki galimybė pritraukti jaunus specialistus dirbti Marijampolėje ir gyventojams suteikti kokybiškiausias paslaugas.“ – sakė A. Visockis.

Pasak Lietuvos radiologų asociacijos prezidento profesoriaus Algido Basevičiaus, iniciatyvą rengti konferenciją labai palaikė VšĮ Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

Sveikindama suvažiavimo dalyvius, Marijampolės ligoninės direktorė A. Kuodienė radiologams padėkojo už svarų indėlį – pagalbą diagnozuojant ligas. Visiems linkėjo profesinių aukštumų, kantrybės darbe, prasmingos ir turiningos dienos bei gražių akimirkų besisvečiuojant Marijampolėje.

2019-ieji metai dedikuoti sporto ir traumų radiologijai, o konferencijoje skiriamas dėmesys urgentinei radiologijai. Suvažiavimo metu kartu su kitomis aktualiomis temomis buvo diskutuojami su šiomis sritimis susiję klausimai. Pranešimus skaitė šioje srityje pažengę specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Konferencijoje dalyvavo Europos urgentinės radiologijos draugijos (ESER) prezidentės deleguota pranešėja iš Suomijos - Mary Nummela, pranešėjai iš Norvegijos, Prancūzijos, Švedijos, kitų šalių.

Aptartos naujosios radiologijos technologijos, galvos, nugaros smegenų ir skeleto radiologiniai tyrimai, radiologo vaidmuo klinicisto požoūriu, radiologijos reikšmė priėmimo skyriuje, intervencinės radiologijos galimybės, MR tyrimų galimybės diagnozuojant urgentinę CNS patologiją, klinikinės radiologijos technologo kasdieniai iššūkiai ir galimybės ir kitos svarbios aktualijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite