Angle down Atgal

Marijampolė – šokantis miestas: šiuolaikinio šokio festivalis „Vizijos“

Spalio 4 d.  Marijampolės kultūros centre vyko jubiliejinio, dešimtojo, modernaus šokio festivalio „Vizijos 2020“ koncertas. Pasirodė 24  įvairūs modernaus šokio kolektyvai iš Marijampolės regiono,  Kauno, Vilniaus, Rokiškio, Alytaus ir Druskininkų, kurie pristatė 30 šokių programų. Tradicinį modernaus šokių kolektyvus sukviečiantį renginį, kuris šiais metais tapo ir konkursu, organizuoja šokių kolektyvo „Arabeskas“ vadovė Daina Misiukevičienė ir jos dukra, projekto vadovė Eglė Misiukevičiūtė.

Renginio dalyvius, organizatorius ir susirinkusius žiūrovus pasveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris pasidžiaugė, kad šokis garsina Marijampolę, o festivalis „Vizijos“ tapo  išskirtiniu miesto kultūros reiškiniu, kuris džiugina naujomis formomis, stipriais profesionaliais šokėjų kolektyvais ir svečiais. Sveikindamas vieną  iš festivalio organizatorių Eglę Misiukevičiūtę su gimtadieniu ir „Vizijas“ su jubiliejumi, meras linkėjo naujų kūrybinių sumanymų ir gražaus šokio festivalio klestėjimo.

Festivalis „Vizijos 2020“ jau išaugo į kelių dienų festivalį.  Didžiulio modernaus šokio gerbėjų būrio sulaukęs koncertas-konkursas buvo tik pirmosios festivalio dalies renginys, kuriame įvairiapusiai grupių pasirodymai sukėlė daug emocijų. Renginį vedė kraštietė laidų vedėja, „Šok su žvaigžde" finalistė, atlikėja Simona Nainė.

Spalio 11 d. – antroji festivalio „Vizijos 2020“ diena, kurioje šokio paslaptimis vėl dalinsis šokio profesionalai, vyks Kauno šokio teatro „Aura“ šokio spektaklis „Norėčiau būti paparčio žiedu“, kuriame pasirodo tarptautinė trupė.

Modernaus šokio festivalis „Vizijos“ vyksta nuo 2004 metų, kas dveji metai. Tai šiuolaikinio šokio fiesta, kuri kaskart sudrebina miestą naujais išskirtiniais choreografiniais sumanymais,  sukviečia geriausius šalies šokių kolektyvus, svečius ir  šokių profesionalus iš užsienio pasidalinti patirtimi, pasiekimais ir pasimėgauti šokiu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite