Angle down Atgal

Marijampolė pasipuošė dar vienu piešiniu ant sienos!

Marijampolės miestas ir toliau gražėja! Rugsėjo 21–25 dienomis Marijampolės moksleivių kūrybos centro skyrius Atviras jaunimo centras įgyvendino Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Bendr(AUK)!“ veiklą ir organizavo praktinius užsiėmimus „Gatvės meno atlikimo metodika“, kurių metu jaunimas galėjo parodyti savo meninius gebėjimus piešiant ant sienos.

Veikla vyko ant R. Juknevičiaus g. 26-ojo namo vakarinės sienos, esančios prieš Marijampolės moksleivių kūrybos centrą. Projektui įgyvendinti buvo pasitelkta Moksleivių kūrybos centro būrelio vadovių Ernestos Boželytės-Liobienės ir Jūratės Lingienės pagalba – jos nuo pat idėjos generavimo iki jos realizavimo buvo kartu su Atviro jaunimo centro komanda ir už tai esame joms be galo dėkingi.

Projekto idėja tokia: vaikas – tai žmogus, kuris tarsi pasilypėjęs virš kasdienybės, gyvenimo, miesto dulkių laiko savo svajonę, laiko ir nepaleidžia, stebi, kaip vėjas išlaisvina jo kūrybiškumą, nes tik kūrybiškai žvelgdamas į pasaulį gali pakilti virš gyvenimo realybės, kasdienybės, buities ir siekti savo svajonių. Džiaugiamės, kad prie šios gražios idėjos prisijungė daug menui neabejingo jaunimo!

Norime padėkoti Marijampolės miesto savivaldybės administracijai, Marijampolės butų ūkiui ir namo gyventojams, be kurių pagalbos nebūtų pavykę įgyvendinti šio projekto.

Karolina DZINGAITĖ

Marijampolės moksleivių kūrybos centro projekto „Bendr(AUK!)“ vadovė

Asmeninio albumo nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite