Angle down Atgal

„Marijampolė Music Park“ festivalis atsisveikino meilės dainomis

Rugpjūčio 21–30 dienomis Marijampolėje kupinas naujų įdomių kūrybinių sumanymų nuskambėjo septintasis klasikinės ir džiazo muzikos festivalis „Marijampolė Music Park“.

Festivalis išlaikė temą „Legendos, nepamirštamas skambesys“, ir žiūrovai galėjo mėgautis penkiais koncertais, pripildytais klasikinės ir džiazo muzikos, operos meno ir elektroninės muzikos bei meninio žodžio, vokalo ir fortepijono muzikos nuostabaus skambesio.

Baigiamajame „Marijampolė Music Park“ renginyje savivaldybės meras Povilas Isoda padėkojo festivalio sumanytojai ir organizatorei, VšĮ „Sol artis“ vadovei, profesionaliai pianistei, koncertmeisterei ir pedagogei Eglei Kasteckaitei.

„Septintą kartą organizuotas, dėl netikėtų sąlygų gal kiek kitoks nei planuotas festivalis „Marijampolė Music Park“ vėl padovanojo nepamirštamą programą su geriausiais profesionaliais atlikėjais, dar negirdėto skambesio kūriniais ir šiam festivaliui sukurtomis premjeromis. Esate puiki atlikėja ir kūrybinga organizatorė, kuriai vėl pavyko sukurti išskirtinę festivalio programą. Koncertavo Lietuvos klasikos ir džiazo meistrai, skambėjo legendiniai ir modernūs muzikiniai kūriniai. Su šiuo festivaliu tarsi išlydime vasarą, tačiau jau ir vėl pradedame laukti naujo kitų metų festivalio“, – linkėdamas E. Kasteckaitei kūrybinės sėkmės ir gražių naujų sumanymų sakė savivaldybės meras P. Isoda.

Festivalio uždarymo vakaras, vykęs Kultūros centre, padovanojo originalų premjerinį projektą su nuostabiais ir charizamtiškais atlikėjais. Išskirtinio skambesio koncerte „Legendinės meilės dainos“ nuostabias visų laikų žinomiausias meilės dainas atliko gitaristas ir dainininkas Chris Ruebens (Belgija, Lietuva), akordeonininkas Nerijus Bakula, smuikininkas Tadas Dešukas, kontrabosininkas Denis Murašovas ir būgnininkas Vytis Vainilaitis.

Visi festivalio „Marijampolė Music Park“ renginiai, kaip ir kasmet, buvo nemokami. Tai VšĮ „Sol artis“ ir Marijampolės savivaldybės, Kultūros tarybos bei rėmėjų dovana ištikimai festivalio publikai, kuri gausiai rinkosi į visus koncertus Poezijos ir Vytauto Didžiojo parkuose bei „Kačių kiemelyje“ rugpjūčio vakarais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite