Angle down Atgal

Makabriškas nusikaltimas: ieškodamas neegzistuojančio brolio, sumušė savo motiną

Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo neįprastą ir tamsią istoriją, nutikusią sostinėje – vyras sumušė savo motiną, siekdamas išsiaiškinti, ar jis išties turi brolį dvynį. Nors nusikaltimo metu buvo stipriai apgirtęs, net išsiblaivęs vilnietis pripažino, kad išties motiną užpuolė dėl įtarimų, kad jis gali turėti brolį dvynį.

Elementari buitinio smurto istorija ar kai kas keistesnio? Į šį klausimą teko atsakyti Vilniaus miesto apylinkės teismui, kuriame buvo išnagrinėta motinos sumušimo byla. Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas vilnietis J. B. jau prieš tai du kartus buvo teistas už smurtą artimoje aplinkoje.

Bylos duomenimis, keistą kontekstą turintis nusikaltimas buvo įvykdytas 2020 m. spalio 4 d., apie 3 val. nakties, kai apgirtęs vyras ėmė smurtauti prieš motiną, taip „ieškodamas“ brolio, kurio niekada neturėjo.

Keisčiausia, kad versijos, kurią būtų galima priskirti alkoholio sukeltiems kliedesiams, J. B. neišsižadėjo ir išsiblaivęs. Ikiteisminio tyrimo metu apklaustas vilnietis aiškino, kad jau kelerius metus negyveno pas motiną, nes buvo apsigyvenęs kartu su gyvenimo drauge, tačiau spalio 4-osios naktį greičiausiai užėjo pas motiną pernakvoti. Tikslios priežasties vyras teigė neprisimenantis, nes buvo gerokai išgėręs.

Tačiau J. B. prisiminė, kad motinos namuose kilo konfliktas, kai jis ėmė domėtis, ar turi brolį dvynį. Pasak vyro, tokia mintis jam kilo dėl to, kad jo paties tėvas turėjo brolį dvynį, tad ir jis pamanęs, kad gali turėti tokį brolį. Ugnį dar labiau pakurstė motina – užuot paneigusi tokius įtarimus, ši pareiškė, kad „jis“ yra miręs, o į klausimus, kur, kada mirė bei kur tariamas brolis yra palaidotas, atsakymų nepateikė.

Įpykęs sūnus tuomet sumušė motiną ir išėjo iš namų.

Panašią versiją pateikė ir motina, teigusi, kad išgėrusi atžala užėjo į jos namus ir ėmė konfliktuoti, ieškodama brolio, kurio niekada neturėjo.

Bylą išnagrinėjęs teisėjas Valerijus Lauš J. B. griežtai nebaudė – kadangi padaryti sumušimai nebuvo smarkūs, o vilnietis kaltę pripažino bei tikino besigailintis, jam buvo skirta pusmečio laisvės apribojimo bausmė. Per šį laikotarpį nuteistasis turės dalyvauti elgesį keičiančioje programoje, kuri turėtų padėti atsisakyti alkoholio ir smurto, taip pat bandyti susirasti darbą ir išsaugoti darbo vietą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite