Angle down Atgal

„Maisto bankas“ – naujasis Marijampolės savivaldybės administracijos partneris

Marijampolės savivaldybės administracija nutraukė bendradarbiavimą su Marijampolės krašto samariečių bendrija dėl pastaruoju metu paaiškėjusių šios bendrijos veiklos aplinkybių.

Nutrauktos „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ ir „Mobilios socialinės pagalbos seniems žmonėms ir žmonėms su negalia Marijampolės mieste ir aplinkiniuose kaimuose tarnybos sukūrimas“ bendradarbiavimo sutartys. Taip pat Marijampolės savivaldybės administracija susigrąžino iki tol samariečių naudotas patalpas Daukšių kaime bei Vytauto g. 45 A Marijampolėje.

„Privalome užtikrinti stabilų socialinių paslaugų teikimą, todėl inicijavau atsakingų ir skaidrių partnerių paiešką“, – šiandien susitikime su „Maisto banko“ atstovėmis kalbėjo Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis. Organizacija „Maisto bankas“ yra aktyvi įvairių socialinių projektų iniciatorė ir turi didelę patirtį teikiant pagalbą labiausiai skurstantiems asmenims, todėl esame tikri, kad sunkiai besiverčiantys marijampoliečiai galės būti ramūs dėl paramos skaidrumo.

Susitikime, skirtame aptarti bendradarbiavimo socialinėje srityje galimybes Marijampolės savivaldybėje, dalyvavo „Maisto banko“ atstovės Martyna Žirgulė ir Laura Rutkauskienė bei Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė ir Socialinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Parulienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite