Angle down Atgal

Madingiausi plaukų kirpimai ir spalvos 2018-ųjų vasarai

Vasara – tobulas metas pakeisti įvaizdį ir atsinaujinti. Tad kokius kirpimus rekomenduoja užsienio plaukų stilistai, o kokie plaukų atspalviai bus patys madingiausi?

Plaukų kirpimai

Populiariausi – trumpi plaukų kirpimai, tačiau nenusivils ir ilgaplaukės. Kas madinga šį sezoną?

1. Plaukai iki pečių. Holivudo stilisto Michael Canalé nuomone, nuo nuolatinių dažymų, ypač šviesinant, labiausiai nukenčia plaukų galai, tad patrumpinusios plaukus, leisite jiems pailsėti, suteiksite sveiką išvaizdą. Suplonėję, trapūs, išsišakoję plaukų galiukai nepuošia nė vienos moters. Beje, toks plaukų kirpimas tiks ir jaunesnei, ir vyresnei moteriai.

2. Karė. Karė kirpimą pelnytai galime vadinti viena madingiausių visų laikų šukuosenų, kai priekyje plaukai paliekami ilgesni negu gale. Beje, trumpesnis karė kirpimas vadinamas piksi. Pasirinkusios stilingą karė ir kirpčiukus, sukursite žaviosios prancūzaitės šukuoseną. Bet kuriam karė reikės nemažai priežiūros.

3. Asimetriški apvalūs kirpimai. Apvalus trumpas kirpimas, nors buvo sukurtas berniukams bei vaikinams ir buvo labai populiarus prieš keliolika metų, šiandien pritaikytas merginoms bei moterims. Tvarkinga asimetriška šukuosena taip pat įpareigos prie veidrodžio kasdien praleisti daugiau nei įprasta laiko. Tingiais savaitgalių rytais, kaip anksčiau, plaukų nebesurišite į uodegą, o darbadienių rytais teks atsikelti bent 5 minutėmis anksčiau, kad spėtumėte susitvarkyti plaukus.

4. Išsidraikę banguoti plaukai. Madingi bus ne tik trumpi, bet ir vidutinio ilgio plaukai. Šukuosena turėtų sukurti lengvumo įspūdį, o plaukai – plevėsuoti vėjyje. Lengvos, išsidraikiusios garbanos – tobula pajūrio poilsiautojos šukuosena.

5. Kirpčiukai. Ilgi kirpčiukai dar nereiškia, kad tuojau pat reikia skubėti į kirpyklą. Taip pat nekiškite dailių plaukų sruogų už ausų: viduryje padarykite sklastymą ir plaukus formuokite tiek kairėje, tiek dešinėje veido pusėse.

6. Iškarpyti plaukai. Kai kurios moterys plaukų iškarpymų nevertina kaip inovatyvios šukuosenos, tačiau toks kirpimas atjaunina, optiškai sušvelnina veido bruožus. Plaukų iškarpymams negali atsispirti ir kai kurios garsenybės, pavyzdžiui, Jennifer Aniston.

Plaukų dažymo tendencijos

Kokiais atspalviais dažyti plaukus, kad atrodytumėte žaismingai, naujoviškai ir patraukliai?

  1. Juoda + ultravioletinė. Juoda, plaukų stilistų nuomone, – bene nuobodžiausia spalva, nesuteikianti galimybių didesniems eksperimentams. Tačiau visai kas kita – gervuogių juoda, papildyta ultravioletiniais melsvais ir purpuriniais tonais. Norint, kad ant tam tikrų sruogų matytųsi šie atspalviai, būtinas plaukų šviesinimas.
  2. Šviesūs plaukai, praturtinti opalo tonais. Šviesius plaukus itin pagyvina stipriai prigesinti įvairiaspalviai tonai. Jei pabodo būti tiesiog blondine, tapkite Holivudo brangakmeniu opalu, žaižaruojančiu pačiomis gražiausiomis spalvomis. Norint, kad subtilios blankios spalvos matytųsi, plaukus reikės pašviesinti iki beveik baltos.
  3. Ugninės sruogos. Jei norite kaip niekad sužibėti, plaukus dažykite ryškiais geltonais, oranžiniais ir švelniai raudonais tonais. Tam, kad spalva būtų itin ryški, gali pririekti specialių purškiamų pusiau ilgalaikių plaukų dažų. Siekiant išsaugoti ryškią spalvą, prireiks ir specialių priemonių, kruopštesnės priežiūros.
  4. Aukso ir medaus atspalvis. Jei „rėkiantys“ tonai – ne jums, tuomet plaukus dažykite kukliais aukso-medaus tonais. Toks atspalvis dar vadinamas „tamsia blondine“.
  5. Rožinės spalvos žaismas šviesiuose plaukuose. Šį sezoną savo šviesius plaukus pagyvinti subtiliais rožiniais tonais pamėgo nemaža dalis šou verslo atstovių. Galite rinktis tiek ryškesnę rožinę, tiek ir vos pastebimus jos tonus. Būtent šį variantą pasirinko socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner.
  6. Karamelė ir žavusis ombrė plaukų dažymas. Vos pastebimą ombrė dažymą pasirinko manekenė Ashley Graham. Bene žaviausias tokio dažymo variantas – kai tamsiai rudi plaukai pagyvinami karameliniais palaipsniui šviesėjančiais tonais. Ombrė – puikus sprendimas toms, kurios vienu metu nori būti ir blondinės, ir brunetės.

Tad puoškitės, atraskite tai, kas jums labiausiai tinka ir stebinkite aplinkinius savo grožiu!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite