Angle down Atgal

Lyg ant mielių dygsta nauja turgavietė

Daug aistrų sukėlusi būsimoji "Lyros turgavietė", kurioje ne kartą lankėsi Darbo inspekcija, auga lyg ant mielių. Nors aplinkinių namų gyventojai ne kartą piktinosi statybų keliamu triukšmu bei žėrė priekaištus dėl kitų priežasčių, netrukus adresu Lyros g. 5A duris atvers nauja, moderini turgavietė. Viliamasi, kad taip bus išspręstas ir daugybę metų opus stovėjimo aikštelės prie "Lyros" prekybos centro klausimas, mat ši aikštelė šiuo metu atstoja ir turgavietę. 

Daugiau kaip 7000 kv.m pastate įsikurs greito maisto kavinė, kepyklėlė, kavinė su lauko terasa bei balkonu bei kitos visuomeninio maitinimo įmonės, veiks nemokama vaikų žaidimo aikštelė, lauko treniruokliai ir kt.

Taip pat bus prekiaujama lauke ir viduje šviežia mėsa ir jos gaminiais, vištiena, žuvimi, daržovėmis, konditerija, kiaušiniais, pieno produktais ir t.t., bus įrengtos mėsos išpjaustymo patalpos, šaldytuvai ir kitos pagalbinės patalpos.

Atskiras aukštas bus skirtas prekybai pramoninėmis prekėmis, drabužiais, galanterija, avalyne, bižuterija ir t. t. Turgavietėje bus įrengti liftai, eskalatoriai, taip pat požeminė ir antžeminė stovėjimo aikštelė ir t.t.

comment Skaitytojų komentarai (7)

Taip pat skaitykite