Angle down Atgal

LVŽS Šakių skyrius kreipiasi į STT ir FNTT dėl savivaldybėje konservatorių vykdomų viešųjų pirkimų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Šakių skyrius kreipiasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) bei Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) dėl Šakių rajono savivaldybėje galimai neteisėtai vykdomų viešųjų pirkimų.

Pasak Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio, vietos savivaldoje – liberalų, socialdemokratų ir konservatorių valdomose savivaldybėse kasdien aiškėja galimos naujos nepotizmo ir politinės korupcijos apraiškos.

„Vieną dieną paaiškėja, kad Vilniaus miesto savivaldybė sudaro įtartinus sandorius plaučių ventiliavimo prietaisų įsigijimui, kitą dieną pranešama, jog socialdemokratų atstovai Kelmės savivaldoje įtariami korupcija, trečią dieną pranešama, jog Šakių rajono savivaldybėje administracijos direktoriaus konservatoriaus Dainiaus Grincevičiaus žmonai ir asmenų karantinavimuisi sudarė sutartį būtent su jai priklausančiais svečių namais“, – teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Tai kas įvyko Šakiuose ir kaip buvo pasinaudota Lietuvą ištikusia pandemija - pavyzdys, kaip konservatoriai „skaidriai“ naudoja mokesčių mokėtojų pinigus ir kitus resursus savo individualiems poreikiams tenkinti net ir tada, kai šalis grumiasi su mirtiną pavojų sukeliančia infekcija“, – pranešime spaudai cituojamas LVŽS pirmininkas.

Savo ruožtu Šakių savivaldybės antikorupcijos komisijos pirmininkas, Šakių savivaldybės tarybos narys ir Šakių LVŽS skyriaus pirmininkas Tomas Skaizgirys pranešime akcentuoja, kad nuo pat pirmųjų konservatorių valdymo Šakiuose dienų buvo aišku, jog rūpinimasis savais – jiems yra prioritetas.

Tai jau ne pirmasis LVŽS narių kreipimasis į specialiąsias tarnybas šią savaitę. LVŽS frakcija Seime šį antradienį kreipėsi į STT prašydama įvertinti Vilniaus miesto savivaldybės atliekamus viešuosius pirkimus, kurie vykdyti COVID-19 priemonėms įsigyti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite