Angle down Atgal

LŪS Druskininkų padalinio ūkininkai patirties sėmėsi Aukštaitijoje

Druskininkų savivaldybė kasmet remia krašto ūkininkus, teikia paramą ne tik konkretiems jų projektams, bet ir remia Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio švietėjiškas bei organizacines veiklas. 

Pasinaudoję gauta iš savivaldybės parama, šiais metais mūsų krašto ūkininkai išvyko į Aukštaitiją, kur sėmėsi ūkininkavimo patirties, apsilankė Biržų krašte esančiame Sodeliškių dvare ir senovinės technikos muziejuje, susipažino ir pamatė, kokia technika žemę dirbo ūkininkai prieš šimtmečius, susipažino su malūnininko darbo ypatumais, dalyvavo įvairiose edukacijose.  Dar viena druskininkiečių stotelė – Pakruojo dvaras.

Druskininkų krašto ūkininkai į namus sugrįžo praturtėję įspūdžiais ir patirtimi, kuri pravers kasdieniniuose ūkio darbuose.

Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio nariai džiaugėsi galimybe pamatyti, kaip gyvena ir tvarkosi kiti Lietuvos ūkininkai. “Labai smagi ir naudinga patirtis – kelionėje ir tarpusavyje pabendravome, ir su naujais žmonėmis susipažinome. Tokios švietėjiškos išvykos yra labia reikalingos. Esame dėkingi savivaldybei už suteiktą galimybę išvykti ”,  – sakė ūkininkai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite