Angle down Atgal

LSKL čempionų titulą apgynė VDU krepšininkai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didžiajame finale sensacijos neužfiksuota - čempionų titulus apgynė daugkartiniai Lietuvos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą Kaune, Sabonio krepšinio centre, finale 103:76 (17:17, 32:16, 31:17, 23:26) nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

KTU iš pradžių dar bandė priešintis tituluotiems varžovams - po 10 minučių rezultatas buvo lygus 17:17, tačiau prieš didžiąją pertrauką VDU, kurių gretose Eurolygoje puikiai rungtyniavę žalgiriečiai Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, pakreipė įvykius savo naudai - 49:33 ir jau mėgavosi krepšiniu.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 30 taškų - 75:45 ir abejonių dėl nugalėtojo nebekilo.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Lukas Lekavičius, 18 - Gytis Masiulis, po 14 - Dominykas Domarkas ir Lukas Grabauskas, 10 - Donatas Sabeckis.

KTU ekipoje 19 taškų surinko Paulius Valinskas, po 13 - Gintautas Kybartas bei Martynas Zigmantavičius.

LSKL bronzos medalius iškovojo antroje rungtynių pusėje lyg iš pelenų pakilęs ir net 17 taškų skirtumą dvikovoje su Lietuvos sporto universitetu (LSU) panaikinęs Klaipėdos universitetas (KU).

Lemiamą tritaškį, aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai, pataikė KU komandos kapitonas Evaldas Šaulys ir pajūrio atstovai šventė pergalę - 88:87 (22:26, 13:24, 33:19, 20:18).

LSKL nugalėtojų komandą ir prizininkus apdovanojo LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas, Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) prezidentas Česlovas Garbaliauskas ir LSKL generalinis sekretorius Jonas Kurševičius.

„Krepšinis - studentiškas sportas, kai kam - antroji religija, o kai kam - gyvenimo būdas. Šis LSKL sezonas dar kartą įrodė, kad čia verda intriguojančios ir nesuspėjamos kovos. Nuo to žiūrovams tik įdomiau. Manau, kad daugeliui krepšinio sirgalių atmintin įsirėžė LSKL mažasis finalas, kuriame narsą, charakterį ir kovą iki paskutinių sekundžių pademonstravo klaipėdiečiai. Daugelis sirgalių jau tikėjosi LSU pergalės, tačiau klaipėdiečiai sugebėjo su sirena išplėšti pergalę. Tai reto grožio rungtynės. Šiemet charakterį demonstravo ir KTU krepšininkai, prasibrovę į didįjį finalą. Tiesa, didžiajame finale jau dominavo Kauno „Žalgirio“ žaidėjais pasistiprinusi daugkartinė Europos studentų čempionė VDU ekipa“, - kalbėjo LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

Naudingiausio LSKL finalo rungtynių žaidėjo prizas įteiktas VDU žaidėjui Lukui Lekavičiui.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite