Angle down Atgal

Londono ligoninėje – kaip restorane

Viešojoje erdvėje neretai pasirodo negatyvių pranešimų apie pacientų maitinimą Lietuvos ligoninėse, o ANGLIJA.today skaitytoja pasidalijo įspūdžiais apie tai, ką valgo vienoje Londono ligoninėje atsidūrę žmonės.

 

© ANGLIJA.today skaitytojos nuotr.
© ANGLIJA.today skaitytojos nuotr.

Jeigu Lietuvos gydymo įstaigoms dažnai kliūva kritikos dėl skurdaus valgiaraščio, tai apie maitinimą Londone viena lietuvė atsiliepia tik geriausiai.

Ligoninės neįvardijusi moteris ten atsidūrė ne dėl ligos, o kur kas džiugesnės priežasties – naujos gyvybės atėjimo į šį pasaulį. Ji pasidalijo valgiaraščio nuotraukomis iš gimdymo skyriaus – bent ten maistą pusryčiams, užkandžiams, pietums, vakarienei ir desertui galima rinktis iš kelių patiekalų, atskiras valgiaraštis pateikiamas vegetarams ar pagal poreikį: lengvai kramtomi, energiją suteikiantys ar skirti sveikuoliams.

Maitinimas yra nemokamas.

„Nežinau, kaip yra kituose skyriuose“, – aiškino lietuvė.

Pavyzdžiui, pagrindinius patiekalus galima išsirinkti iš 18 pasiūlymų – nuo tradicinės britiškos žuvies su bulvytėmis iki itališkų makaronų ar azijietiškai paruoštos vištienos.

Norisi bulvių traškučių – prašom, valgiaraštyje yra ir jų.

Taip pat yra salotų ir sumuštinių, o išrankiausiems pacientams palikta galimybė valgyti iš namų ar maitinimo įstaigos atneštą maistą.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite