Angle down Atgal

Lietuvos „Veikliausios saugios kaimynystės grupės“ konkurse nugalėtojais tapo Šiaulių rajono Voveriškių kaimo bendruomenė

Lapkričio 27 dieną vyko Policijos departamento organizuota nuotolinė konferencija "Veikliausia saugios kaimynystės grupė", kurios metu iš trijų atrinktųjų veikliausių saugios kaimynystės grupių Lietuvoje nugalėtojais tapo - Voveriškių kaimo bendruomenė.

Kasmet Policijos departamentas organizuoja "Veikliausia saugios kaimynystės grupė" konkursą, kurio metu išrenkama tais metais didžiausią indėlį dėl saugesnės aplinkos idėjusią saugios kaimynystės grupę. Šis konkursas vyksta dviem etapais. Visų pirma veikliausios ir aktyviausios saugios kaimynystės grupės būna išrenkamos šalies apskrityse, o  po to patenka į Policijos departamento komisijos rankas. Šiais metais konferencija vyko nuotoliniu būdu kuomet trys geriausios išrinktos kaimynystės grupės (jų pirmininkai) pristatė savo veiklą. Šiaulių apskritį atstovavo - Voveriškių kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Cecervovė, kuri savo pareigas eina jau ketvirtus metus. Konferencijos metu išgirdus verdiktą, kad ši saugios kaimynystės grupė tapo nugalėtoja, tiek R. Cecervovė, tiek Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai neslėpė džiaugsmo. Prizas - 1000 eurų bendruomenės reikmėms.

"Negalime nesidžiaugti, tai pavyzdinė bendruomenė mūsų apskrityje, kuri pripažinta ir visoje Lietuvoje. Tai bendruomenė, kuri sprendžia problemas čia ir dabar ir jų tiesiog nelieka. Aktyvus bendradarbiavimas kartu su mumis padeda pasiekti dar greitesnių ir geresnių rezultatų. Esame dėkingi, kad bendruomenės nariai su pirmininke priešakyje pasitiki pareigūnais ir visada kreipiasi spręsti problemas, o ne jas glaisto. Bendruomenė yra iniciatyvi, aktyvi, žingsnis po žingsnio kuria vis saugesnę ir mielesnę aplinką tiek savo bendruomenės nariams tiek jos svečiams, čia visada smagu apsilankyti",- džiaugėsi Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai.

Kviečiame pažiūrėti Voveriškių kaimo bendruomenės pristatomąjį filmuką.

Šiaulių televizijos video reportazas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite