Angle down Atgal

Lietuvos tinklinio čempionato naujokų mūšį laimėjo klaipėdiečiai

Savaitgalį Lietuvos vyrų tinklinio čempionate Klaipėdos „Amber Queen“ ekipa po atkaklios kovos namuose 3-1 (24:26, 25:13, 25:20, 25:22) nugalėjo Kauno „Starto-LSU“ komandą.

Jau ketvirtąją pergalę per penkis susitikimus iškovojusi „Amber Queen“ (12 tšk.) įsitvirtino antroje turnyro lentelės vietoje.

„Pirmajame sete neradome savo žaidimo ritmo. Seto pradžioje varžovai išsiveržė į priekį ir tik seto pabaigoje prisivijome juos, bet to neužteko. Nuo antrojo seto jau žaidėme kitaip. Geriau statėme užtvaras ir nedarėme savų nesusikalbėjimų klaidų. Mums tokį tempą pavyko išlaikyti visas rungtynes, nors ir keletą kartų varžovams buvo pavykę priartėti“, - apie rungtynes pasakojo Klaipėdos ekipos narys Rokas Aukštkalnis.

Tuo tarpu jauna „Starto-LSU“ ekipa po keturių mačų turi dvi pergales ir su 5 taškais rikiuojasi penkta.

„Klaipėdoje mus iš vėžių išmušė stiprus varžovų padavimas. Kol mes su tuo susitvarkėme, praktiškai prabėgo du setai. Vėliau žaidimas išsilygino, bet mes padarėme per daug smulkių klaidų, kurias stengsimės ištaisyti, - kalbėjo „Starto-LSU“ trenerė Jolita Kontvainienė. - Mums, kaip naujai įkurtai komandai, apie daug pergalių svajoti dar per anksti. Žiūrime į progresą ir rezultatų lauksime antroje čempionato dalyje. Kol kas sezono pradžia esu patenkinta“.

Įdomu tai, kad šios dvi komandos tarpusavyje dar kartą susitiks jau šį savaitgalį - šįkart Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) taurės turnyre.

„Praėjusios rungtynės buvo nelengvos, todėl reikia vėl iš naujo ruoštis dar vienai akistatai. Matosi, kad kauniečiai turi potencialo ir galbūt dar ne viską parodė“, - svarstė R. Aukštkalnis.

„Visada sunku žaisti su ta pačia komanda du kartus iš eilės. Tai yra retas dalykas, kai tenka su tuo pačiu varžovu žaisti po savaitės. Mūsų dar laukia kovos Kauno miesto pirmenybėse, todėl žaidėjai turi mažai treniruočių. Nepaisant to, stengsimės išvengti tų klaidų, kurias darėme praėjusį savaitgalį ir kovoti dėl pergalės. Mane maloniai nudžiugino tai, kad klaipėdiečiai subūrė tokią stiprią komandą“, - pridūrė J. Kontvainienė.

Lietuvos čempionato lydere išlieka Marijampolės „Sūduva“ (15 tšk.). Ji savo aikštelėje 3-0 (25:17, 25:21, 25:12) nugalėjo be pergalių liekančią Kauno kolegijos (0 tšk.) ekipą ir iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų.

Savaitgalį kovas dėl LTF taurės taip pat pradės Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ ir Kelmės „Etovis“ bei „Sūduva“ ir „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley-SM Tauras“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite