Angle down Atgal

Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinė išvyksta į Pasaulio čempionatą Montgomeryje

Spalio 19 d. Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinė išvyksta į Montgomerį, Jungtines Amerikos Valstijas, kur spalio 21-26 d. vyks Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionatas.

Lietuvai atstovaus Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Andrius Ašmontas, šios valdybos Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Gintautas Samauskis, Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos skyrininkas Jaroslavas Višnevskis, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos skyrininkas Jurgis Rumiancevas ir Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas Karolis Gražinis.

2018 m. Lietuvos rinktinė Pasaulio čempionate Sakramente, JAV, komandinės estafetės rungtyje užėmė trečiąją vietą, 2015 m. – Montgomeryje, JAV, taip pat trečiąją vietą. Šiemet Mozelyje, Vokietijoje, vykusiose tarptautinėse varžybose komandinės estafetės rungtyje ši rinktinė užėmė pirmąją vietą. Šiek tiek sėkmės šios kategorijos rungtyje pritrūko rugsėjį Slovėnijoje vykusiame Europos čempionate, nes į finalinius bėgimus rinktinė nepateko. Tačiau nudžiugino puikūs rinktinės narių asmeniniai rezultatai.

Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės nariai yra ne kartą dalyvavę tarptautinėse varžybose, o net keturi iš jų yra dalyvavę ir Pasaulio čempionatuose, tik K. Gražiniui šis Pasaulio čempionatas bus pirmasis.

Rinktinės nariai džiaugiasi vadovų ir kolegų palaikymu, jiems sudarytomis sąlygomis rengtis atsakingoms varžyboms.

Rinktinė dėkoja ir tiems, kurie rengė komandiruotės įsakymus, pirko lėktuvo bilietus, išmokėjo dienpinigius, rengė stovyklas, derino dokumentus, tvirtino budėjimo grafikus, pildė žiniaraščius, gamino vizas, išdavė aprangas, suteikė transportą, paviešino žiniasklaidai informaciją ir kt. Pasak jų, šis darbas ne visuomet matomas, bet labai reikalingas. Tai sudėtinė sėkmingo pasirengimo ir galutinio rezultato dalis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite