Angle down Atgal

Lietuvos sportinių šokių federacijos prezidentu perrinktas G. Skorupskas

Ketvirtadienį vykusioje Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) ataskaitos ir rinkimų konferencijoje naujai – penkerių metų – kadencijai LSŠF prezidentu perrinktas Gintaras Skorupskas. Pirmuoju viceprezidentu tapo Virginijus Visockas, o dar dvi viceprezidentų pareigybės paskirtos Pauliui Sangavičiui ir Daliai Vaikšnorienei.

Generalinės sekretorės pareigas po šių rinkimų pradės eiti Diana Montrimaitė-Gornatkevičienė. Ilgametė LSŠF generalinė sekretorė Vida Kanišauskienė susirinkusius delegatus informavo, kad naujai kadencijai savo kandidatūros nebekels. V. Kanišauskienei įteiktas aukščiausio rango LSŠF apdovanojimas.

LSŠF vykdomojo komiteto nariais išrinkti Kęstutis Bernatavičius, Rolandas Burneikis, Sergejus Makarovas, Tomas Slausgalvis. Kiekvienas vykdomojo komiteto narys bus atsakingas už jiems priskirtas sritis – tokias kaip teisėjų veikla, Lietuvos sportinių šokių rinktinės, sportininkų apskaitos ir metodinės veiklos klausimai, Etikos kodekso laikymasis ir pan.

LSŠF taip pat rinko Apeliacinę ir Revizinę komisijas, svarstė Visuomeninės tarybos, kaip patariamojo vykdomojo komiteto organo, vaidmenį, paskyrė jos pirmininką.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite