Angle down Atgal

Lietuvos rinktinė mače su prancūzais sieks nutraukti pralaimėjimų seriją

Į nesėkmių liūną draugiškų rungtynių maratone įkritusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė reabilituotis bandys prie savų žiūrovų. Kelias dienas pailsėję mūsų šalies krepšininkai Kaune antradienį dar kartą susitinka su Prancūzijos rinktine.

Praėjusią savaitę Orleane Lietuvos komanda 77:98 pralaimėjo prancūzams. Lietuvos rinktinę paskandino skylėta gynyba ir net 19 klaidų. Trenerio Dainiaus Adomaičio auklėtiniams tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės pasiruošimo cikle.

Kad rinktinė būtinai sieks iškovoti pergalę prieš prancūzus, patvirtino ir D. Adomaitis. Rinktinės žaidėjai taip pat žada šlifuoti žaidimą ir taisyti klaidas. 14 taškų pirmame mače su prancūzais pelnęs Martynas Gecevičius sakė, kad komandos žaidime dar nemažai broko.

„Norime gerinti gynybą. Kol kas dar klystame tiek padėdami vieni kitiems, tiek gindamiesi du prieš du situacijose. Jie turi galingus gynėjus, žaidžia atletišką krepšinį, o mums reikia žengti žingsnį į priekį“, - sakė snaiperis.

M. Gecevičius prancūzų gretose išskyrė Boriso Diao (Boris Diaw) žaidimą. Pasak gynėjo, prancūzų aukštaūgis ypač naudingas komandai statydamas užtvaras ir atlikdamas perdavimus, tačiau lietuviams reikės pasisaugoti ir Evano Furnjė (Evan Fournier) bei Nando de Kolo (Nando De Colo), kurie praėjusiame mače pridarė daugiausiai bėdų puolime.

D. Adomaitis antradienio rungtynėms neregistruos Ado Juškevičiaus, Deivido Gailiaus, Edgaro Ulanovo ir Mariaus Grigonio. Pastarasis vis dar gydosi traumą. Į aikštelę jau turėtų žengti Evaldas Kairys, kuris dėl patemptos čiurnos kol kas dar neturėjo šanso debiutuoti Lietuvos rinktinėje.

Po mačo su prancūzais lietuvių dar laukia turnyras Latvijoje. Ten lietuviai išmėgins jėgas su latviais ir rumunais. Pasiruošimo Europos čempionatui ciklą D. Adomaičio auklėtiniai užbaigs dvejomis rungtynėmis Lietuvoje. Šiauliuose lietuviai susitiks su Islandija, o Vilniuje į čempionatą bus palydėti rungtynėmis su ispanais.
ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite