Angle down Atgal

Lietuvos paplūdimio tinklininkai pergalėmis pradėjo Europos jaunimo čempionatą

Trys pergalės iš trijų - toks Lietuvos paplūdimio tinklininkų laimikis pirmąją Italijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato dieną.

Vaikinų C grupės turnyre lietuviai Patrikas Stankevičius ir Aurimas Mazūras ketvirtadienį po atkaklios 51 min. trukusios kovos 2-1 (21:17, 20:22, 15:9) nugalėjo estus Silverį Marą (Silver Maar) ir Symą Tamearą (Siim Tammear), o vėliau 2-0 (22:20, 21:13) įveikė italus Samuelę Kotafavą (Samuele Cottafava) bei Marką Maletį (Marco Maletti).

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinę lietuviai dėl pirmosios vietos grupėje kausis su rusais Vasilijumi Ivanovu bei Sergejumi Gorbenka.

Merginų turnyro C grupėje Lietuvos atstovės Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja 2-0 (21:19, 21:17) įveikė prancūzes Miją Gujot Polverini (Mia Guyot Polverini) ir Piją Sevčik (Pia Szewczyk).

Neatvykus vienai komandai į čempionatą, C grupėje liko trys ekipos, todėl mūsiškės jau turi vietą atkrintamosiose varžybose, o dėl pirmosios vietos grupėje penktadienį žais su pajėgiomis rusėmis Marija Voronina bei Marija Bocharova.

Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų poras. Į atkrintamąsias varžybas pateks po 24 komandas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite