Angle down Atgal

„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte dalyvis mes iššūkį pačiam Donatui Montvydui atlikti legendinį akrobatinį triuką scenoje

Jau šį sekmadienio vakarą, LNK televizijos eteryje prasidės spalvingas, ryškus ir didžiausių scenos profesionalų paruoštas „Lietuvos balsas. Vaikai“ pusfinalis. 15 dalyvių kovos dėl šešių vietų didžiajame finale. Kas ten pateks, paskutinį kartą projekte spręs tik projekto mokytojai – Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija.

Vienu įspūdingiausių vakaro šou taps dvylikamečio Mato pasirodymas scenoje. Jis – vienas iš dviejų dalyvių atstovaujantis vyriškus balsus projekte, tad yra pasiruošęs kaip reikiant pakovoti dėl galimybės dainuoti didžiajame projekto finale, kuris bus filmuojamas jau šį trečiadienį.

Išskirtiniu judesiu scenoje dar aklosiose perklausose visą Lietuvą nustebinęs Matas, trikovų etape mokytojus ir žiūrovus pribloškė „vogue“ šokio elementais ir ypatingu lankstumu. Šį kartą jis pasiruošęs eiti dar toliau.

„Emocija, judesys, bendravimas su publika - šis dalyvis ypatingai jaučia sceną. Jis turi savitą judesio stilių ir nebijo drąsių šou sprendimų. Per pusfinalį jis parodys kai ką tikrai įsimintino. Donatas turėtų net išsižioti“, − apie Mato pasirodymą kalbės jo mokytoja Monika Marija.

Matas scenoje pasiryžo užtikrinti, kad ir po pusfinalio etapo jį būtų už ką prisiminti ir nusprendė kūrinio metu pakartoti įžymųjį Donato Montvydo suktuką ant vienos rankos. Mokytojai ir publika liks sužavėti.

„Šį vakarą čia buvo ne šiaip pasirodymas. Tai buvo finalo nugalėtojo pasirodymas“, – po Mato šou kalbės Mantas Jankavičius, kuriam pritars ir ant kojų stovinti publika arenoje.

„Jei rimtai, tai Mato pasirodymo metu aš pagalvojau, kiek man dar liko...Matai, aš net neturiu žodžių išreikšti savo susižavėjimui tam, ką tu padarei. Taip, kaip tu jautiesi scenoje tai yra kažkas nepaprasto. Mes dažniausiai visiems sakom, kad ir tas žvaigždė ir anas žvaigždė, bet iš tiesų – jie visi ne žvaigždės, nes žvaigždė dabar stovi šioje scenoje“, − po pasirodymo kalbės Donatas Montvydas, kuriam netrukus vedėjas Rolandas Mackevičius mes iššūkį.

„Donatai, aš girdėjau tu sakei, kad jau nebepadarai daug dalykų ant scenos. Ar suktukas į juos įeina? Ar reikia dvidešimties minučių apšilimo? Aš norėčiau tave pakviesti ant scenos ir patikrinti“, − iššūkį Donatui mes projekto vedėjas, kuris mokytojo paprašys kartu su dalyviu vienu metu atlikti įžymųjį akrobatinį triuką. Tačiau ar tai neapšilusiam Donatui Montvydui netaps per sudėtinga užduotimi?

Kuo baigsis šis triuko išbandymas scenoje, kaip atrodys Mato pasirodymas, sugebėjęs pakelti visą areną ant kojų ir kurie šeši vaikai bus išrinkti projekto finalistais – pamatyti bus galima jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite