Angle down Atgal

„Lietuvos balsas. Kartos“ dalyvaujantis finansininkas: „Dainuodamas jaudinuosi labiau nei pristatydamas verslo planą Dubajuje“

Gimę dainuoti visada ras galimybę paimti mikrofoną į rankas  – tai kiekvieną sekmadienį įrodo naujo LNK projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ dalyviai, kurie dėl galimybės debiutuoti, sugrįžti ar tiesiog nustebinti scenoje padarys viską: kartu dainuoti pakvies talentingą kaimyną, senelį, pamirštą draugą, o repeticijoms ras laiko, kad ir skrydyje į verslo susitikimą. Vienas puikiausių pavyzdžių, kad senos muzikinės svajonės nemiršta nepaisant jokių aplinkybių –  Vilniaus tarybos narys Taurimas Valys, kuris projekte žada pasirodyti su savo atžalomis.

Svarbu nusistatyti prioritetus
Vilniaus tarybos narys, finansininkas, universiteto docentas, tarptautinio verslo konsultantas, direktorius, tėtis – tai pareigos, kurias savo gyvenime užima Taurimas Valys. Vis dėlto, nepaisant itin įtemptos darbotvarkės, Taurimas sugebėjo ne tik rasti laiko pasiruošti projektui „Lietuvos balsas. Kartos“, bet ir jam paruošti savo atžalas.

„Gyvenime svarbu nusistatyti prioritetus. Man dainavimas yra visiškas prioritetas, todėl planuodamas savo laisvalaikį aš tiesiog renkuosi dainavimą vietoje kitų veiklų ar poilsio“, – sako Taurimas. Tiesa, dėl itin užimtos dienotvarkės repeticijos dažnai vyksta netikėtos vietose ir netikėtu laiku: vėlai vakare ar per pietų pertrauką, viešbučių kambariuose viso pasaulio šalyse ar netgi...oro uoste. „Kai tik galiu, kiekvieną akimirką išnaudoju dainavimui. Vairuodamas ar užsiimdamas kita veikla – nesvarbu kur, svarbu netrukdyčiau kitiems – repetuoju, repetuoju, repetuoju“, –  šypsosi vyras, kurį muzika traukia visą gyvenimą: jaunystėje Taurimas turėjo net kelias muzikos grupes, kuriose dainavo ir grojo saksofonu. Išskirtinio vokalo atlikėjas neslepia, kad tokį vokalą ir apskritai muzikinį skonį suformavo jo mėgstama muzika. „Esu tipinis „mileniumas“ užaugęs su to meto roko muzika. „Guns N’ Roses”, „Red Hot Chili Peppers”, „Aerosmith“, „Creed“ – tai mano mylimiausios grupės“.
Scenos jaudulio rūšys

Taurimas Valys į sceną eina kone kiekvieną dieną: ar tai būtų dėstymas universitete, ar pasisakymai tarybose, ar pristatymai svarbiems klientams visose pasaulio šalyse. Vis dėlto, jis prisipažįsta, kad scenos jaudulio būtent dainuojant – daugiausiai. „Taip jau yra, kad daug labiau stresuoju prieš pasirodymą „Lietuvos balsas. Kartos“ negu prieš kokį pristatymą partneriams JAV, Dubajuje, ar bet kuriame pasaulio krašte...Galbūt todėl, kad muzika man ne tik labai svarbi, bet labai asmeniška sritis“, –  pasakoja Taurimas.

Vis dėlto, kad ir kaip mėgtų dainuoti, idėja pasirodyti projekte prasidėjo ne nuo Taurimo,  o nuo jo taip pat dainuojančios dukters svajonės. „Jai, kaip ir man, dainavimas yra viskas. Labai norėjau pasirodyti būtent dėl dukters, deja, jau patekus į projektą, planai pasikeitė. Tada pagalvojau – tiek nueita, kam viską mesti, jei dainavimas nesvetimas ir sūnui Leonardui“, – apie kelionę projekte prisimena Taurimas.

Ar pavyks tėčiui ir sūnui pasirodyti aklosiose perklausose? O galbūt į komandą reikės priimti ir dar vieną narį – darželinukę Emiliją, kuri vos per kelias repeticijas išmoks dainuoti anglišką baladę? Visi atsakymai ir jaudinantis pasirodymas – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30, per LNK. Tai paskutinė aklųjų perklausų laida, kurios metu dalyviai dar turi galimybę patekti į mokytojų komandas ir keliauti projekte toliau: į dvikovas, pusfinalius ar net finalą, kuris vyks gyvai kovo 11 dieną, „Avia solutions group“ arenoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite