Angle down Atgal

Lietuvoje vyks Europos archeologijos dienos

Birželio 18–20 d. Lietuvoje jau trečią kartą vyks tarptautinis renginys – Europos archeologijos dienos, skirtas archeologijos mokslo bei archeologinio paveldo pristatymui. Šiemet prie iniciatyvos pakvietus jungtis ne tik muziejus, archeologijos dienų dalyvių skaičius mūsų šalyje – rekordinis.

Rodydamas lyderystę ir norėdamas pabrėžti Europos archeologijos dienų svarbą, Lietuvos nacionalinis muziejus kartu su partneriais – Lietuvos archeologijos draugija, Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos ir Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutu – prie šio renginio šiemet pakvietė prisijungti įvairias organizacijas, įstaigas ir specialistus, dirbančius archeologinio paveldo tyrimų, išsaugojimo ir populiarinimo srityse.

„Džiaugiamės, jog sulaukėme daugiau nei 30 dalyvių iš visos Lietuvos. Gausi programa siūlys aplankyti 10 parodų, dalyvauti 16-oje skirtingų edukacinių programų, išklausyti 15-os paskaitų ir prisidėti prie ekskursijų, amatų bei rekonstrukcijų demonstracijų, išsiruošti į žygį, piliakalnių tvarkymo akciją ir išbandyti dar daugiau gyvai ir virtualiai vykstančių veiklų“, – kalbėjo Lietuvos nacionalinio muziejaus edukacinių projektų vadovė Ieva Luckutė.

Archeologijos dienos vyks visose dešimtyje šalies apskričių. Numatomi ir gyvi, ir virtualūs renginiai.

Su visais jais galima susipažinti adresu https://lnm.lt/archeologijos-dienos/, renginio puslapis socialiniame tinkle Facebooke: https://www.facebook.com/events/829729227960625.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite