Angle down Atgal

Lietuvoje patvirtinti 3 nauji koronaviruso atvejai

Lietuvoje praėjusią parą, trečiadienį, dėl įtariamo koronaviruso ištyrus 5 928 ėminius, nustatyti tik 3 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Bendras šiuo metu Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų skaičius siekia 1 687. Iki šiol jau iš viso ištirta 321 040 ėminių.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSC) ketvirtadienio duomenimis, koronaviruso infekcijos sukelta liga mūsų šalyje šiuo metu serga 334 žmonės. Nuo jos mirė 71 žmogus, dar devyni užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių. Ligą įveikė ir pasveiko 1 273 žmonės.

Izoliacijoje šiuo metu yra dar 294 asmenys. Nuo birželio 1 d. registruoti 4 įvežtiniai atvejai.

Žmogus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Karantinas mūsų šalyje paskelbtas kovo 16-ąją ir pratęstas iki birželio 16 dienos, tačiau karantino sąlygos švelninamos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite