Angle down Atgal

Lietuvoje įstrigęs Žilvinas Grigaitis: žmona Australijoje laukia asmeninio Debesėlio koncerto

„Taip, vis dar aktyviai stebiu dalyvius „Kaukėse”. Tai vienas iš džiugiausių dalykų, kurį gali nuveikti tamsų lapkričio vakarą namie per karantiną. Tačiau prisipažinsiu, šiuo metu man, deja, dažnai pasidaro labai liūdna, nes tai yra pirmas kartas per devynerius metus, kai tokiu niūriu metu esu įstrigęs Lietuvoje”, – atvirauja žiūrimiausiame TV šou „Kaukės” rudens pradžioje sudalyvavęs verslininkas Ž. Grigaitis.

Jis tikina, kad šį iššūkį prisimena iki šiol ir vis dar stebisi, kad po pasirodymo su Debesėlio kauke sulaukė tiek daug dėmesio ir palaikymo. „Žmonės man vis dar rašo girdami pasirodymą. Nuostabus jausmas! Kažkas net pasakojo, kad dėl Debesėlio „Facebook“ buvo sukurta speciali grupė, kurioje fanai spėliojo – ar čia Žilvinas, ar ne? Tačiau neslėpsiu, nė trupučio nenuliūdau, kad iškritau taip anksti. Su tuo kostiumu daug ilgiau nebūčiau tempęs. Į finalą tikrai netaikiau. Matot, nesu labai kantrus. Visai nepasiilgau to jausmo, kai viduje beprotiškai karšta, galva sveria keletą kilogramų, jaudiniesi, kad tuoj pat gali nulūžti kaklas, nieko aplinkui nematai, ir vos paeini su neįsivaizduojamo aukštumo platformomis”, – atsiminimais dalijasi verslininkas, LNK muzikinio šou „Kaukės” dalyvis Ž. Grigaitis.

Įspūdingo Debesėlio vaidmens labiausiai įslaptintame projekte Lietuvoje kol kas nepamiršta ir Ž. Grigaičio žmona Elle, kurios vyras nematė nuo pat kovo mėnesio. „Beveik kiekvieną kartą susiskambinus, ji šį gyvenimo iššūkį man primena. Juokauja, kad kai grįšiu atgal į Australiją, teks rengti Debesėlio asmeninį koncertą. Na, to greičiausiai nebus. Tačiau neslėpsiu, saulėtojo žemyno labai pasiilgau. Dabar turėčiau būti ten, ruoštis bene prabangiausioms žirgų lenktynėms pasaulyje. Likęs Lietuvoje susiduriu ir su dar viena, gana opia problema – nebeturiu ką apsirengti. Tiek metų bėgau nuo žiemos, todėl šiltų drabužių mano spintoje beveik nebeliko”, – sako populiariausio Lietuvoje TV šou „Kaukės” dalyvis Ž. Grigaitis. Tačiau sugrįžti į Australiją vyrui būtų per brangu. „Jie užsidarę sienas dėl koronaviruso, nieko neįleidžia. Na, aš kaip australės vyras, galbūt, ir galėčiau atskristi, tačiau man reikėtų karantinuotis keletą savaičių specialiai tam valstybės paskirtose patalpose. Vien tai kainuotų apie dešimt tūkstančių eurų”, – sako po debesėlio kostiumu muzikinio šou „Kaukės” metu slėpęsis Ž. Grigaitis.

Mylimiausios verslininko kaukės – Boružėlė ir Vienaragis, tačiau įdomiausia dabar vyrui stebėti yra naujokę Vištą. „Iki praeito sekmadienio galvojau, kad laimės Boružėlė. Be konkurencijos. Akivaizdu, kad ten slepiasi scenos virtuozė, kuri puikiai valdo balsą ir kiekvieną kartą pažeria vis naujų staigmenų. Man į ją žiūrėti yra labai gera, nors kas ten slepiasi dar nesu visiškai tikras. Praeitą savaitę mane labai nustebino naujokė Višta. Ji puikiai dainuoja ir turi nepamirštamą humoro jausmą. Net neįsivaizduoju, kas po tokia drąsia kauke gali slėptis ir taip gerai ją įkūnyti”, – sako Ž. Grigaitis.

Šį sekmadienį LNK „Kaukėse” pasirodys dar vienas naujokas, sugebėjęs šokiruoti visą komisiją. „Tokį šieno kostiumą gali apsivilkti tik labai drąsus, jokių kompleksų neturintis žmogus, kuriam visiškai nusispjauti į kitų nuomonę. Tačiau, kas čia toks, kol kas spėjimų neturiu. Galbūt tai kuris nors iš garsiausių šalies komikų?” – savo nuostabos išvydusi Šieną nuslėpti nepajėgs TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė. „Man atrodo, kad čia gali slėptis vienas garsiausių šalies atlikėjų, kurį pažįstame iš jo legendinės šukuosenos. Juk organizatoriai sako, kad užuominos slypi visur – toks kostiumas tikrai turi kažką reikšti”, – savo spėjimais populiariausio TV projekto metu dalinsis dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Ar Šieno užuominos užves komisiją ant kelio? Ką netyčia prasitars Višta? Kaip ir kodėl Lapės užuomina ant kojų sukels visą komisiją? Visa tai, ir žinoma, bent vienas atsakymas į svarbiausią metų klausimą – kas po kauke – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite