Angle down Atgal

Lietuvoje gyvenantis filipinietis pirmą kartą pamatė sniegą: negalėjo suvaldyti ašarų

Lietuvoje sniegas yra visiškai įprastas ir nieko nestebinantis reiškinys. Tačiau įsivaizduokite, kad visą gyvenimą praleidote šalyje, kur vasara tęsiasi ištisus metus ir niekada gyvai nematėte sniego. Būtent taip nutiko Lietuvoje gyvenančiam filipiniečiui. Pirmą kartą gyvai išvydęs baltomis snaigėmis nuklotą žemę vyras net apsiverkė iš susijaudinimo.

„TikTok“ platformoje žaibiškai išplito filipiniečio Jeff Razonabe patalpintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota jo reakciją į pirmąjį šiemet šalyje iškritusį sniegą. Pižama vilkintis vyras išeina į apsnigtą kiemą ir, regis, negali patikėti tuo, ką mato. Akimirką jis nustebęs dairosi, vėliau it vaikas ima šokinėti iš džiaugsmo ir net susigraudina. Tokia vyro reakcija palietė tūkstančių socialinio tinklo vartotojų širdis.

„Verkiu. Pirmas žiemos sniegas mano gyvenime“, – prie vaizdo įrašo brūkštelėjo filipinietis.

Vyras nuotraukomis iš apsnigto Vilniaus pasidalino ir Instagrame.

„Nerandu žodžių išreikšti savo jausmus. Niekada nemaniau, kad gyvenime patirsiu tokią žiemą. Kai buvau vaikas, matydavau tai nebent filmuose ir negalėjau įsivaizduoti, kad vieną dieną pats tai patirsiu. Nieko nėra neįmanomo. Nenustokite svajoti ir tikėti savimi. Paverskite savo svajones realybe. Mano pirmasis sniegas! “, – rašė jis.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite