Angle down Atgal

Lietuviai iš Baltarusijos verslus perkelia į Ukrainą: neramina įtempta situacija

Ne tik COVID-19 pandemija, bet ir įtempta situacija kaimyninėje Baltarusijoje skatina regiono verslininkus ieškoti naujų rinkų ir vystyti verslą valstybėse, kuriose politinė situacija stabilesnė. Kai kurios Baltarusijoje veikiančios įmonės jau kurį laiką dairosi galimybės persikelti į kitas šalis, o viena tokių potencialių krypčių – Ukraina, rašo portalas lrt.lt.

Ukrainos investicijų pritraukimo agentūros „UkraineInvest“ vadovas Serhijus Civkačas įsitikinęs, kad jo šalis šiuo metu išgyvena itin svarbų transformacijos laikotarpį ir tampa vis patrauklesnė galimybių investuoti ieškančiam užsienio verslui.

S. Civkačo teigimu, investicijas Ukrainoje, Charkovo mieste planuoja bendrovė „Avialogistika“. 

Pasak S. Civkačo, šiuo metu Lietuvos tiesioginės investicijos Ukrainoje siekia 172 mln. eurų: aktyviausiai lietuviai investuoja į prekybos ir nekilnojamojo turto plėtros sektorius.

„Manome, kad būsimiems investuotojams turėtų būti taip pat patrauklūs informacinių technologijų bei inovacijų plėtros ir tyrimų ir, žinoma, gamybos bei logistikos sektoriai. Norėčiau atkreipti dėmesį į logistikos sektoriaus plėtros specifiką, tai labai svarbus aspektas ir dėl to, kad Ukrainoje šiuo metu itin gausiai auga elektroninės komercijos rinka“, – portalui teigė jis.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite